طراح ، سازنده و عرضه كننده انواع باسكول جاده اي 50 تن ، 60 تن و 80 تن

این آگهی منقضی شده است .
طراح ، سازنده و عرضه كننده انواع باسكول جاده اي 50 تن ، 60 تن و 80 تن
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .

برای توزین اجسام سنگین از باسکول استفاده می‌شود. در باسکول‌های قدیمی اندازه گیری بصورت مکانیکی انجام می‌شد. امروزه باسکول‌ها به وسیله قطعات الکترونیکی با نام لودسل ( حسگر وزن ) کار می‌کنند و هر باسکول دارای یک سیستم کامپیوتری است که داده‌های ارسالی از لودسل را به کمیت وزن تبدیل می‌کند.

باسکول جاده ای:

دستگاهی است که وسایل نقلیه جاده ای را در یک مرحله و با استفاده از اثر جاذبه زمین توزین می نماید.

اجزای اصلی یک باسکول جاده ای عبارتند از:

صفحه باسکول (پلاتفرم) : در واقع صفحه اصلی باسکول است که محل قرارگیری بار میباشد. هدف از ساخت سازه دستیابی به مجموعه ای است که ضمن تحمل نیروی ناشی از وزن, عمل انتقال نیرو را به نحو صحیح انجام داده تا توزینی دقیق حاصل شود, از اینرو طراحی دقیق سازه برای انتقال صحیح نیرو به لودسلها نیازمند طراحی دقیق توسط بروزترین نرم افزارهای مهندسی و استفاده از کارشناسان مجرب می باشد.قطار , کامیون یا . . . برای توزین روی صفحه باسکول قرار می‌گیرند صفحه باسکول بتنی یا فلزی است.  لودسل‌ها زیر صفحه باسکول نصب می‌شوند و صفحه باسکول فشار ناشی از وزن جسم را به لودسل منتقل می‌کند  .

بعضي از اجراي  يك باسكول جاده اي شامل مي شود از:

لودسل : لودسل حسگر وزنی است که در سیستمهای توزین مورد استفاده قرار میگیرد. قطعه‌ای الکترونیکی است که با آن مقدار فشار با وزن, اندازه گیری می‌شود چگونگی کار آن به این صورت است تغییرات وزن را بر اساس تغییرات ولتاژ, بر اساس وزن بار وارده حس کرده و آن را به نشاندهنده الکترونیکی منتقل می نماید. لودسلها دارای انواع مختلفی هستند که از آن جمله لودسل فشاری , لودسل کششی و لودسل خمشی را می توان نام برد.

فونداسیون : دومین مرحله (اولین مرحله جانمایی می باشد که در قسمتهای بعدی آورده شده است) در نصب هر باسکول می باشد. از آنجاییکه باسکول بر روی هر زمین و هر نوع خاکی نمی تواند نصب شود قبل از نصب می بایست ناحیه مورد نظر پی سازی شود برای این منظور گودبرداری کرده و به اجرای فونداسیون می پردازیم. می توان گفت که 30% دقت هر باسکول به نحوه اجرای فونداسیون آن مربوط است از اینرو اجرای ناصحیح و غیر دقیق فونداسیون می تواند گاهی سبب چندین تن خطا در وزن گردد.

جعبه تقسیم : جانکشن باکس, وسیله است که وظیفه اتصال لودسل ها به یکدیگر و یکسان سازی نقاط مختلف باسکول از لحاظ نمایش وزن را به عهده دارد. اهمیت جانکشن باکس از این جهت است که در نهایت دقت لودسل ها و نشاندهنده در باسکول به دقت آن وابسته است. امروزه در باسکول های تمام الکترونیک شاهد مشکلاتی هستیم که ناشی از عدم شناخت این وسیله مهم الکترونیکی است که با یک ولتاژ بسیار کوچک در لودسل سر و کار دارد.

نشاندهنده ها : این وسیله وظیفه نمایش وزن را به اپراتور باسکول بر عهده دارد. سیم خروجی از جانکشن باکس ( J-Box ) به نشاندهنده متصل می‌شود و نشاندهنده عدد وزن را نمایش می دهد

پرینتر ( Printer ) : بمنظور چاپ عدد وزن نمایش داده شده, پرینتر به نشاندهنده متصل شده و عدد وزنی جرم روی باسکول چاپ می شود.

با توجه به اجزای تشکیل دهنده یک باسکول می توان اینگونه بیان نمود که باسکولی مناسب است که تمام اجزای آن مناسب باشد.

 

ظرفيت باسكول

10 تن

20 تن

50 تن

60 تن

80 تن

120 تن

نوع باسکول جاده ای

نیسان کش

خاور کش

کامیون کش

تریلی کش

کمرشکن

کمرشکن

ابعاد صفحه

2*4 متر

5/2*6 متر

3*8 متر

3*16 متر                       

3*18 متر           

3*24 متر

وضعيت قرارگيري

روی زمین

روی زمین

 

داخل زمین

روی زمین

 

داخل زمین

روی زمین

 

داخل زمین

روی زمین

 

داخل زمین

روی زمین

 

داخل زمین

 

•حدود 90% از سفارشات باسکول مربوط به ردیف های 3 و 4 (کامیون کش و تریلی کش ) می باشند.

انواع باسکول جاده ای:

باسکول جاده ای      باسکول تمام فلز

باسکول جاده ای تمام فلز داخل زمین

باسکول جاده ای تمام فلز روی زمین

آهن آلات مورد نیاز شامل تیرآهن در سایزهای 40 , 45 , 50 ، 55 و 600 ورق های فولادی در سایزهای 8 و 10 میلیمتر و تیرآهن های سایز 14 , 16 , 18 , 20 و 22 بر اساس مدلهای مختلف برشکاری گردیده و برابر الگوی مربوطه جوشکاری و ماشین کاری می گردد. پس از اتمام عملیات و رنگ آمیزی مجددا جهت تسهیل در حمل تفکیک گردیده و به صورت قطعات جدا شده بارگیری و به محل اجرای پروژه حمل می گردد.

 

باسکول جاده ای      باسکول بتن فلز

باسکول جاده ای بتن فلز داخل زمین

باسکول جاده ای بتن فلز روی زمین

 

باسکول جاده ای     باسکول مرکب ( پیش ساخته )

باسکول جاده ای مرکب داخل زمین

باسکول جاده ای مرکب روی زمین

مصالح مورد نیاز شامل سیمان , شن و ماسه و میلگرد در سایزها مختلف پس از خریداری و انبارش در خط تولید قرار می گیرند. شن و ماسه خریداری شده به لحاظ احتمال وجود ناخالصی مجدداً توسط ماسه شور شسسته داده شده و توسط دستگاه بچینگ پلانت (ایستگاه مرکزی بتن) و مخلوط شدن با سیمان مورد نیاز بر اساس عیار استاندارد به حالت بتن آماده در می آید. میله گیرد های مورد نیاز برای انواع سایزهای 12 , 14 , 16 , 25 برشکاری , خمکاری گردیده و پس از آماتورهای بندی در قالبهای پیش ساخته قرار می گیرند. پس از آماده بودن قالب بتن مورد نیاز تزریق و توسط ویبراتورهای مختلف ویبرره می گردد.

به لحاظ استحکام هر چه بیشتر بتن ها رطوبت مورد نیاز توسط دستگاه رطوبت سنج پاشیده و پس از مدت استاندارد از قالب خارج و در استخرهای آب غوطه ور می گردند. این عملیات کلاً جهت فراوری سازه های بتنی باسکولها شامل پلاتفرم , دیواره پهلوئی باسکول , فونداسیونهای تحتانی و رمپهای ورود و خروج می باشد . پس از تخلیه از استخر مجدداً سازه های بتنی سمباده کاری , رنگ آمیزی گردیده و آماده برای حمل می شوند. لازم به توضیح است کل عملیات فوق توسط جرثقیل های سقفی و دروازه ای در ظرفیتهای مختلف در تمامی نقاط کارخانه صورت می پذیرد.

مهمترین دلیل استقبال مشتریان از باسکولهای پیش ساخته بتنی مدت بسیار قلیل انجام عملیات نصب و راه اندازی است به صورتی که در بدترین شرایط جوی و موقعیت مکانی کشور نهایتاً تا یک هفته کلیه عملیات نصب سازه های بتنی و تجهیزات الکترونیکی انجام و باسکول آماده بهره برداری قرار می گیرد

با توجه به نیازهای آتی مشتریان , گاه جابجایی باسکول امری اجتناب ناپذیر است و در این میان وجود باسکول هایی که قابلیت جابجایی همراه با فونداسیون را داشته باشند , یک مزیت ویژه محسوب می شود.

باسکولهای بتن فلز پیش ساخته با استفاده از نظام مدیریت تضمین کیفیت بر مبنای استاندارد ISO-9001-2000 طراحی و تولید می گردند. در کلیه مراحل نصب و راه اندازی و نگهداری , کارشناسان کنترل کیفیت بر فرآیندهای انجام شده نظارت دقیقی دارند.

دفتر مركزي و فروش : تهران ، ميدان فردوسي ، ابتداي شهيد قرني، شماره 29 ؛ گروه صنعتي توزين الكتريك

شماره تلفن: 81661076-021    رضا هاشمی

شماره همراه : 09122020544    ایمیل  hashemi.r@hotmail.com


, ترازو , وترو , كريستال , لوازم خانگي , بلور و كريستال , خريد بلور ، خريد كريستال , خانه و آشپزخانه , بلور , آركوپال , لومينارك , اخذمدرک دیپلم درکوتاه ترین زمان ممکن , موسسه آموزشی پیروان امام , وابسته به وزارت آموزش وپرورش , بامجوزرسمی ازنهادریاست جمهوری به شماره ثبت ۱۴۵۲۶ , ۷۳۱۹ , اخذمدرک دیپلم درکوتاهترین زمان ممکن به صورت غیرحضوری , ویژه ترک تحصیلیها , شاغلین , اخراجی ها , انصرافی ها , خانه دارها وهمه علاقه مندان به دریافت مدرک از۱۸ساله ها تا۸۰ساله ها , اخذمدرک دیپلم نظری , فنی حرفه ای , کاردانش , اخذمدرک دیپلم ریاضی درکمترازسه ماه , اخذمدرک دیپلم علوم تجربی درکمترازسه ماه , اخذمدرک دی , مدیای شناور مشخصات , ابعاد تقریبی 19*19 mm +/ , 5% , سطح ویژه هر مدیا 2014 mm2 +/ , 10% , سطح ویژه موثر هر مدیا 1413 mm2 , سطح ویژه کل 1204+/ , 6% m2/m3 , سطح ویژه کلداخلی 853 +/ , وزن مخصوص 0/75 , جنس Inert Plastic Foam , تولید انواع و اقسام لوله شرکت پارسا پلاستيک نوين , خاور كش , باسكول 8 متري , باسكول , باسكول كفه اي , باسكول جاده اي , باسكول نيم بتن , باسكول پيش ساخته , خاوركش , نيسان كش , باسكول 50 تن , باسكول 60 تن , باسكول 10 متري , باسكولت , باسكول صنعتي , باسكول 16 متري , باسكول 1 تني , باسكول 2 تن , باسكول 1 تن , باسكول كفي , باسكول بتن فلز , قپان الكترونيكي , تبديل باسكول , باسكول تمام فلز , باسكول 6 متري , قطار كش , توزين دامپ تراك , باسكول آويز كنترلي , نريلي كش , كاميون كش , باسكول تمام بتن ,

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : رضا هاشمي
  • آدرس : دفتر مركزي و فروش : تهران ، ميدان فردوسي ، ابتداي خيابان قرني ، شماره 29
  • استان : سایر
  • تلفن : 02181661076-66611493
  • ایمیل : hashemi.r@hotmail.com
  • قیمت : قيمت مناسب در بازار
  • تعداد بازدید : 12868

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .