مشاور بازاریابی، فروش، تبلیغات

این آگهی منقضی شده است .
مشاور بازاریابی، فروش، تبلیغات
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .

مشاور بازاریابی اینترنتی و الکترونیکی

مشاور بازاریابی اینترنتی و الکترونیکی

مشاوره بازاریابی اینترنتی و الکترونیکی و فروش مجازی

وظایف، انتظارات، شیوه اجرا، تکنیک، تاکتیک، استراتژی، دانش، نگرش و مهارت مشاوره و مشاوران

بازاریابی اینترنتی و الکترونیکی ، فروش مجازی، روابط عمومی وتبلیغات اینترنتی

نویسنده و مترجم:

مهندس علی خویه

www.khooyeh.com

www.marketingconsulting.blogfa.com

www.marketingconsulting.persianblog.ir

1392

قابل استفاده کلیه دست اندرکاران صنعت، تولید، خدمات،صاحبان سرمایه، سرمایه داران، صاحبان برند، مدیران، سرپرستان، کارکنان، اساتید، دانشجویان، محققان و علاقمندان به مشاوره در شاخه های مختلف به ویژه مدیریت، بازاریابی اینترنتی و الکترونیکی ، فروش، تبلیغات و ارتباطاتفهرست برخی از مطالب کتاب:

مشاور کیست مفاهیم اساسی
مطالعه موردی...
مشاور مدیریت کیست
مشاور بازاریابی اینترنتی و الکترونیکی کیست


برچسب‌ها: مشاور بازاریابی اینترنتی و الکترونیکی
ادامه مطلب
[ شنبه یازدهم آبان 1392 ] [ 12:46 ] [ مشاور بازاریابی ]
نظر بدهید
مشاور مدیریت بازاریابی در شرایط بحران و رکورد
فرایند مدیریت بازاریابی و فروش در شرایط رکود و بحران

1- شناسایی کامل شرایط بحران، دلایل ، قوت، ضعف، فرصت ، تهدید

2- جلوگیری از تصمیمات عجولانه در شرایط بحران و جلوگیری از دام های فروش و بازاریابی در شرایط بحران

3- طراحی مدل های بازاریابی نوین و مدرن

4- طراحی سیستم های خلاق و نوآور بازاریابی و فروش

5- طراحی برنامه ها و استراتژی های بهبود

6- آمادگی زیرساخت های ضد بحران بازاریابی و فروش

7- طراحی استراتژی ها و سیاست های کشف بازارهای جدید

8- تکنیک های وتاکتیک های پیشروی در بازاربحران


برچسب‌ها: مشاوره در شرایط بحران, مشاور بازاریابی در شرایط رکورد, مشاور فروش در شرایط سخت و دشوار, مشاور افزایش فروش, مشاور نوابغ فروش
[ سه شنبه بیست و ششم شهریور 1392 ] [ 14:4 ] [ مشاور بازاریابی ]
نظر بدهید
حرف های یک مشاور مدیریت، دکتر مدیریت، دکتر بازاریابی فروش و تبلیغات
حرف های یک مشاور مدیریت، دکتر مدیریت، دکتر بازاریابی فروش و تبلیغات
معاینه و تشخیص درست نیمی از معالجه و درمان است. همیشه در جلسات مشاوره خود به شرکت های مختلف به این مساله تاکید می کنم که باید دلایل اصلی مسائل و مشکلات مدیریت، کاهش فروش، عدم بازاریابی مناسب، عدم تبلیغات اثربخش، نارضایتی مشتریان و .... مشخص شود مشاور بازاریابی مانند یک دکتر متخصص باید دلیل اصلی درد و بیماری را تشخیص دهد حتی اگر این موضوع زمان زیادی از سازمان بگیرد . معاینه یک سازمان کار راحتی نیست اگر مشاوری همان جلسه اول بگوید که مشکل شما این و آن است به نظر من مانند پزشکی می ماند که سریع و بدون دقت تشخیص داده است، یک مشاور حرفه ای، دکتر سازمان، دکتر مدیریت، دکتر بازاریابی و تبلیغات و فروش، مانند یک دکتر دلسوز باید بتواند با بیمار خود ارتباط خوبی برقرار نماید و حتی اگر امکان دارد باید زمان گذاشته و مانند یک مشتری درون سازمان به گشت و بازرسی و آنالیز مشغول باشد. یادم می آید سال گذشته شرکتی از ما خواست که در زمینه مشاور سازمان خدمتشان باشیم فردای آن روز یکی از کارکنان این شرکت در مرخصی بود ما به جای ایشان نشسته و خدمات ارایه کردیم تا درگیر مسائل سازمان آن شرکت شویم گاهی در پروژه های خود لازم بوده تا کت و شلوار شیک خودمان را درآورده و مانند پرسنل شرکت به داخل آنها نقوذ کرده و مشکلات و مسائل را از نزدیک بررسی کنیم . من این سوال را دارم که یک پزشک با آزمایش خون تشخیص درمان می دهد به نظر شما یک دکتر بازاریابی فروش تبلیغات CRM.IMC.QS, و ... باید از طریق چه ابزارها و آزمایشاتی باید یک تشخیص درست و صحیح داشته باشد؟ ....

یا برای تشخیص بهترین نرم افزارها و سخت افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری CRM باید چگونه به سازمان کمک کرد؟ چرا بیشتر نرم افزارهای مستقر در سازمان ها کارایی و اثربخشی ندارند؟ چرا فرایند های بازاریابی و متدهای فروش و تبلیغات شرکت جواب نمی دهند؟ یک دپارتمان بازاریابی و فروش باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ چرا فروش شرکت به شدت کاهش پیدا کرده است؟ چرا مشتریان شرکت از نظر کمی و کیفی کاهش داشته است؟ چرا تبلیغات شرکت اثربخش نمی باشد؟ چرا بهره وری پرسنل کاهش یافته است؟

منبع : کتاب اصول مشاوره مدیریت و کتاب مشاوره بازاریابی و فروش تالیف و ترجمه : علی خویه

برچسب‌ها: مشاور مدیریت, مشاور بازاریابی و فروش, اصول مشاوره مدیریت, تکنیک های مشاور سازمان, دکتر مدیریت
برچسب‌ها: حرف های یک مشاور مدیریت, دکتر مدیریت, دکتر بازاریابی فروش و تبلیغات, مشاور بازاریابی اینترنتی, مشاور بازاریابی مجازی
[ سه شنبه بیست و ششم شهریور 1392 ] [ 12:22 ] [ مشاور بازاریابی ]
نظر بدهید
توصیه های یک مشاور بازاریابی و فروش جهت تسخیر بازار، افزایش فروش، افزایش سهم بازار و موفقیت در بازار
تکنیک های تسخیر بازار و افزایش سهم بازار و فروش

1- سعی کنید با فاصله خود را با مشتریان نهایی کمتر نمایید و به مصرف کنندگان نهایی نزدیک تر شوید

2- در بین رقبای خود سعی کنید بهترین ارزشها و متمایز ترین ارزشها را ارایه نمایید.

3- شیفته مشتریانتان شوید و آنها را تسخیر نمایید.مانند یک عدسی قوی بر مشتریانتان تمرکز داشته باشید آنقدر بر مشتری تمرکز داشته باشید تا به هدف خود برسید مشتریان امروزی به شدت نیاز به پیگیری دارند.

4- به شدت دنبال استانداردسازی در تمامی شرکت خود باشید. شرکت های منسجم واستاندارد در برابر بحران ها عکس العمل خوبی دارند و می توانند سهم بازار خود را به شکل مناسب واستاندارد افزایش دهند استانداردسازی می تواند موجب رشد بازار و افزایش فروش و رضایت مشتریان گردد.

5- هیچ وقت بی محابا تولید نکنید اول بازار را بسنجید بسازید سپس تولید کنید از قبل برای تولید خود بازاریابی انجام دهید. اول بازارشناسی و بازارسازی سپس تولید

6- سرمایه گذاری بر روی نرم افزارها و سخت افزارهای کسب و کار خود مهمترین اصل پایه ای رشد بازار و پیشرفت شما است آن را جدی بگیرید.

7- آینده نگر، فرصت یاب ، خلاق و نوآور باشید.

www.khooyeh.com
گروه مشاوره تحقیق آموزش و اجرای gmas.
معرفی مدیر عامل:مدرس دانشگاه، سخنران، مشاور، محقق و مجری سیستم هاو برنامه های بازاریابی، ارتباطات، تبلیغات، خلاقیت، تجارت و فروش - با بیش از 13سال تجربه اجرایی، مولف و مترجم 11 کتاب مرجع، کاربردی و تخصصی، عضو انجمن های ملی و بین المللی، دارای سابقه بیش از 350000 نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی به سازمانها شرکت ها و موسسات ملی و بین المللی و همکاری های مختلف اجرایی و تخصصی با برندهای معتبر و مشهور بین المللی، مشاور ارشد مدیران عامل مطرح و برندهای معتبر، با ارایه بیش از 100 ها عنوان مقاله تخصصی، سخنرانی در بیش از صد سمینار مختلف و سخنران برتر ده ها سمینار، مهمان و کارشناس برخی از برنامه های صدا و سیما، عضو هیات تحریریه نشریات مختلف و مشاور مدیران عامل مطرح و برتر شرکت ها و سازمان های ملی و بین المللی .......
www.khooyeh.ir

حرف های مشاور مدیر عامل، منبع کتاب اصول مشاوره مدیریت بازاریابی و فروش / تالیف و ترجمه : علی خوبه


برچسب‌ها: مشاور مدیرعامل, مشاور بازاریابی, مشاور حرفه ای, مشاور فروش و بازاریابی, مشاور فروش
[ سه شنبه بیست و ششم شهریور 1392 ] [ 12:3 ] [ مشاور بازاریابی ]
نظر بدهید
چگونه فروش خود را افزایش دهیم، راه های افزایش فروش، مشاور فروش و بازاریابی،

روش هایی برای افزایش سریع فروش

اگر می خواهید فروشتان افزایش یابد ، باید همواره بدنبال راه هایی جدید برای بازاریابی و فروش باشید. بعضی از این روشها در دراز مدت باعث افزایش فروش می شوند.
حال به چند روش اشاره می کنیم که باعث افزایش سریع فروش می شوند

برچسب‌ها: مشاور بازاریابی, مشاور فروش, مشاور افزایش فروش
ادامه مطلب
[ سه شنبه بیست و ششم شهریور 1392 ] [ 10:12 ] [ مشاور بازاریابی ]
نظر بدهید
ویژگی های یک مشاور کسب و کار مناسب

مقدمه:

دركشورهای پیشرفته دنیا مشاوره و مشاوران از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هستند برطبق آمار درآلمان برای هر 13 نفر یك مشاور روانشناسی و برای هر شركت به طورمیانگین 3 مشاور تجاری وجود دارد ولی طبق برخی ازآمار دركشورما برای هر 25000 نفر یك مشاور روانشناسی و به طورمیانگین برای هر 230 شركت یك مشاورتجاری وجود دارد. درتجارت و درتبلیغات كشور ما دو مشكل وجود دارد اول اینكه كمبود مشاور وجود دارد دوم اینكه مشاور حرفه ای وجود ندارد دراین مقاله كوتاه سعی شده است به طورخلاصه وظایف و ویژگی های یك مشاور به ویژه مشاور تبلیغات توضیح داده شود.

مشاوران تبلیغاتی یا تبلیغات مشاوره ای:

برخی شركت ها هنوز با سیستم و فرایند مشاوره تبلیغاتی آشنا نشده اند. برخی ازشركت ها ازمشاوره تبلیغاتی استفاده می كنند و برخی دیگر از تبلیغات مشاوره ای تفاوت بین این دو بسیار است شركت های بزرگ دنیا كه كاملاً با تبلیغات آشنایی دارند ابتدا مشاورتبلیغاتی استخدام می كنند و سپس تبلیغات انجام می دهند اما دربرخی شركت هایی كه آشنایی كاملی با تبلیغات ندارند مانند برخی ازشركت های ایرانی تصمیم تبلیغاتی گرفته می شود و سپس دنبال مشاوره می گردند به سوالات زیر توجه كنید.

چرا بسیاری از افراد غیرحرفه ای خود را جای مشاورتبلیغاتی جا می زنند؟ وظایف یك مشاورتبلیغاتی چیست؟ چگونه می توان یك مشاورتبلیغات خوب برای سازمان و شركت درنظر گرفت؟ آیا یك تیزر یا یك گرافیست می تواند یك مشاور تبلیغاتی خوبی باشد؟ یك مشاور تبلیغاتی خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟ یك مشاورتبلیغاتی خوب باید دارای چه توانایی هایی باشد؟ برای به كار گرفتن یك مشاور باید به چه نكاتی توجه كنیم؟ آیا شركت های تبلیغاتی می توانند مشاور تبلیغاتی خوبی باشند؟

مشاوران تبلیغاتی درشركتها و سازمانها كمك می كنند تا آرایش سخت افزاری، نرم افزاری و فكر افزاری ارتباطات بازاریابی تقویت شود و اهداف بازاریابی هرچه بیشتر با اهداف سازمانی همسو شود . این همسو شدن می تواند برای یكپارچه سازی منابع بازاریابی، تسهیل فرایندهای بازاریابی، سهولت ارتباطات، خدمات،‌ فروش،‌ تولید و تجزیه تحلیل سازمان باشد.

مشاور تبلیغاتی

مشاور تبلیغاتی كسی است كه بینش و دانش وسیعی در بازاریابی و تبلیغات داشته باشد و با توجه به تخصص ها و دانش های مرتبط با تبلیغات مانند روابط عمومی،‌ ارتباطات، اقتصاد،‌ جامعه شناسی، ادبیات، فلسفه، زبان شناسی، روانشناسی و بازاریابی بتوانند برا ی برنامه ارتباطات بازاریابی شركت به ویژه كمپین تبلیغات آن تصمیم سازی، تصمیم گیری و برنامه ریزی كند.

انواع مشاوران درپروژه های تبلیغات

1- مشاوران پیشبرنده: مشاورانی هستند كه به فكر پیش برد پروژه های تبلیغاتی با تحقیق،‌ توسعه و ارایه راهكارهای خلاقانه هستند. این مشاوران سعی دركشف فرصت های رسانه ای و مخاطبی درتبلیغات هستند.

2- مشاوران مدافع: مشاوران مدافع مانند شركت های مدافع در رقابت ها هستند و با توجه به پیشامد های محیط تبلیغاتی به ویژه رقبا عكس العمل مناسب را تدوین و اجرا می كنند.

3- مشاوران ترسیم گر: مشاورانی كه سعی دربرنامه ریزی دقیق و آینده نگرانه برای پروژه های تبلیغاتی و عوامل مرتبط با آن هستند را مشاوران ترسیم گر می گویند.


www.khooyeh.com
گروه مشاوره تحقیق آموزش و اجرای gmas.
معرفی مدیر عامل:مدرس دانشگاه، سخنران، مشاور، محقق و مجری سیستم هاو برنامه های بازاریابی، ارتباطات، تبلیغات، خلاقیت، تجارت و فروش - با بیش از 13سال تجربه اجرایی، مولف و مترجم 11 کتاب مرجع، کاربردی و تخصصی، عضو انجمن های ملی و بین المللی، دارای سابقه بیش از 350000 نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی به سازمانها شرکت ها و موسسات ملی و بین المللی و همکاری های مختلف اجرایی و تخصصی با برندهای معتبر و مشهور بین المللی، مشاور ارشد مدیران عامل مطرح و برندهای معتبر، با ارایه بیش از 100 ها عنوان مقاله تخصصی، سخنرانی در بیش از صد سمینار مختلف و سخنران برتر ده ها سمینار، مهمان و کارشناس برخی از برنامه های صدا و سیما، عضو هیات تحریریه نشریات مختلف و مشاور مدیران عامل مطرح و برتر شرکت ها و سازمان های ملی و بین المللی .......
www.khooyeh.ir

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده :
  • آدرس :
  • استان : سایر
  • تلفن :
  • ایمیل :
  • قیمت :
  • تعداد بازدید : 1374

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .