مجموعه فیلم آموزشی ساخت گیتار های الکتریک و آکوستیک

این آگهی منقضی شده است .
مجموعه فیلم آموزشی ساخت گیتار های الکتریک و آکوستیک
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .


آی چوب تقدیم می کند ؛ مجموعه فیلم آموزشی ساخت گیتار های الکتریک و آکوستیک در قالب ساعت ها فیلم آموزشی . همراه با طرح یک یکم ( 1:1 ) هر پروژه با کیفیت وکتور . در این مجموعه آموزشی که یکی از پرطرفدارترین آموزش ها در امریکا می باشد ، سعی شده قدم به قدم ساخت یک گیتار آموزش داده شود.برای هنرمندانی که قصد ساخت گیتار دارند، این مجموعه بهترین نقطه برای شروع خواهد بود.

سخنی با خریداران این مجموعه :

فیلم ها:

.ما این مجموعه را قالب 2 DVD فراهم نمودیم که شامل فیلم هایی عالی و کاربردی برای ساخت گیتار می باشد.این فیلم ها در دو کیفیت HD و FLV و به زبان اصلی موجود می باشند.با توجه به تخصص ما در زمینه ی فعالیت های چوبی و نجاری ، این فیلم ها را مناسب ترین آموزش تصویری حال حاضر در فضای وب می دانیم.هرچند که زبان فیلم اصلی می باشد ، اما اگر کوچکترین اطلاعاتی در مورد و گیتار داشته باشید ، به راحتی می توانید موارد و اصول مربوط به ساخت گیتار را دریابید.

در بخش دیگر از فیلم های آموزشی ، کلیپ هایی چند دقیقه ای در مورد ترفند ها و نکات ساخت گیتار از سراسر وب جمع آوری شده است که مطئنا مورد استفاده شما قرارخواهد گرفت.

آموزش مربوط به گیتار الکترونیک 235 دقیقه و در 10 بخش

آموزش مربوط به گیتار آکوستیک 125 دقیقه و در 15 بخش

مجلات:

همچنین در این مجموعه 8 قسمت از مجله ی علاقه مندان به گیتار ، ووداستیل قرار گرفته است که مربوط به سالهای 2011 تا 2013 می باشد

.

پلان:

در قسمت دیگر هم نقشه برش قطعات گیتار در اندازه های استاندارد بین المللی قرار گرفته است که با استانداد 1.1 تهیه شده که پس از پرینت آن ، قادر خواهید بود بر روی صفحه ی مورد نظرتان قرار دهید و برشکاری را آغاز نمایید.اطلاعات بیشتر + خرید

http://www.ichoob.ir/dvd_gitar/

خرید از فروشگاه اینترنتی ما:

http://shop.ichoob.ir/buy-checkout.php?whois=fs&code=014

.


اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : آی چوب
  • آدرس : www.ichoob.ir
  • استان : سایر
  • تلفن : 09355357950
  • ایمیل : ichoob.ir@gmail.com
  • قیمت : 14700
  • تعداد بازدید : 3477

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .