ترجمه مقاله ISI

این آگهی منقضی شده است .
ترجمه مقاله ISI
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .

شبکۀ مترجمین مبتکر ارائۀ خدمات ترجمۀ آنلاین در ایران است. ما مفتخریم که امروز تعداد کلمات ثبت شده در این وب سایت به بیش از 300 میلیون کلمه رسیده است و مدعی استفاده از توان و تجربۀ بیش از 5000 مترجم هستیم. تمام مراحل ترجمه در شبکۀ مترجمین ایران به صورت آنلاین و سریع تر از انتظار مشتری انجام می شود.

شما می توانید در وب سایت ما ثبت نام کنید. فایل مورد نظر خود را ارسال کنید. سفارش شما بسته به نوع فایل بلافاصله یا ظرف حداکثر 15 دقیقه قیمت گذاری می شود که این هزینه بنا به مهارت مترجمان و بودجه کاربر به سه رده طلایی ، نقره ای و برنز تقسیم بندی شده است. پس از پرداخت آنلاینِ هزینه بلافاصله کار ترجمه آغاز گشته و متن ترجمه شده در موعد مورد توافق قبلی به صورت تایپ شده تحویل شما می گردد.

این مرکز قابلیت ترجمۀ هرگونه متون ، نامه و کتاب را به 37 زبان زنده دنیا مانند انگلیسی ، عربی ، فرانسه ، آلمانی ، ایتالیایی ، روسی ، چینی ، ترکی و ... را دارد. مترجمان ما قادرند تا متون مختلف را در رشته های تخصصی گوناگون مانند پزشکی ، حقوق ، روان شناسی ، شیمی ، علوم طبیعی ، علوم اجتماعی ، علوم پایه ، عمران ، کامپیوتر ، محیط زیست ، مدیریت و حسابداری ، مکانیک ، هنر ، زیست ، ادبیات ، اقتصاد ، بازرگانی ، ورزشی ، برق و الکترونیک ، صنایع ، فلسفه ، ادبیات و زبان شناسی ، فقه ، مالی و بازرگانی ، مکاتبات تجاری ، اسناد تجاری ، فیزیک ، تاریخ ، زمین شناسی ، ارتباطات ، نفت و گاز و ... ترجمه نمایند.

خدمات اختصاصی شبکه مترجمین ایران:

هماهنگ کنندۀ اختصاصی: بلافاصله بعد از شروع سفارش یک هماهنگ کننده به سفارش شما اختصاص داده می شود و تا انتها شما را همراهی می کند.
ارزیابی کیفی: امکان ارتباط مستقیم با مترجم سفارش از طریق سیستم تیکت.
تحویل بخش به بخش: تحویل بخش به بخش سفارش های بالای 10.000 کلمه.
ارسال فایل راهنما به مترجم: ارسال واژه نامۀ تخصصی ، قالب خاص مشتری و دستورالعمل های ترجمه از طریق فایل راهنما.
گارانتی زمانی و کیفی: تضمین تحویل به موقع و مرجوعی کامل هزینۀ سفارش درصورت تاخیر در تحویل. تضمین کیفیت مناسب با توجه به سطح انتخابی و مرجوعی کامل هزینه سفارش و یا ترجمۀ مجدد به درخواست کاربر و تأیید تیم کنترل کیفی.
پشتیبانی: پشتیبانی از طریق تلفن (ساعات اداری) ، موبایل ، ایمیل و تیکت (24 ساعته).
نمونۀ ترجمه: دریافت 3 تا 5 نمونۀ ترجمه برای ترجمه های بزرگ و انتخاب مترجم مناسب با هزینه کم.


اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : مصطفی سعیدنژاد
  • آدرس : خیابان فلسطین شمالی ، تقاطع بلوار کشاورز ، پلاک 419 ، طبقه 5 ، واحد 10.
  • استان : سایر
  • تلفن : 88938513 - 88808314 - 88808738 - 09387267638
  • ایمیل : webmaster@transnet.ir
  • قیمت :
  • تعداد بازدید : 1592

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .