بازاریابی محصولات تزئینی پلی استر در شهرستانها با پورسانت عالی

این آگهی منقضی شده است .
بازاریابی محصولات تزئینی پلی استر در شهرستانها با پورسانت عالی
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .

کسب درآمد ویژه افرادی که سرمایه کمی دارند!!!

ما در این پلن و برنامه هیچ توجهی به بزرگ یا کوچک بودن سطح سرمایه و پتانسیل کاری شما نداریم. حتی افراد عادی بدون کسب و کار رسمی در هر رده سنی و یا هر سطحی از سواد و تحصیلات هم شامل این طرح خواهند بود . پس از ابتدا شعار " من که سرمایه ندارم " را کنار گذاشته و مطلب را تا انتها بخوانید....

اگر پتانسیل و توانایی فروشندگی و بازاریابی در محدوده های کوچک شهری و جغرافیایی را دارید، ما به شما پیش نهاد می دهیم که با ما در زمینه فروش محصولات پلی استر مانند سرکلیدی و .... که نیاز به سرمایه کمتری دارند، همکاری نمایید.

امتیازات محصولات ما :

با توجه باینکه ما محصولات و طرح های خود را مرتبا بروز می نماییم ، شما این امکان را خواهید داشت که نمونه کالای منحصر بفردی را به مشتریان خود عرضه نمایید.
برای کسب درآمد نیاز به سرمایه هنگفتی ندارید و با سرمایه کمی می توانید شروع کنید در صورتیکه در فروش خود موفق بودید، ادامه دهید و در غیر اینصورت انصراف دهید.پس ریسک شما برای سرمایه گذاری بسیار پایین خواهد بود.
ما نهایت سعی خود را خواهیم نمود تا بیشترین سود ممکن را در اختیار شما قرار دهیم.می توان گفت در امر تهیه محصول با قیمت عمده فروشی ، شما هیچ تفاوتی با نمایندگان فروش ما در شهرستان ها نخواهید داشت وشاید مسولیت کمتری متوجه شما باشد.حال آنکه با کمترین تعداد هم می توانید کار خود را آغاز کنید.
یک فروشگاه نیاز به مکان ، سرمایه و ابزارآلات بسیاری دارد و مستلزم مدیریت و رسیدگی 24 ساعته خواهد بود، با توجه باینکه محصولات تولیدی ما معمولا از سایز کوچکی برخوردار است و دارای قیمت های پایینی است شما تنها نیاز دارید ساعاتی از روز را به امرفروشندگی اختصاص دهید و مشکل فضای کسب و کار و سرمایه برای شما وجود ندارد.


اکنون ،

محصولات را در سایت با دقت ببینید (آیا این محصولات را تا به حال در شهر و محدوده اطراف خود دیده اید؟ آیا می توانید محصولات را با قیمت آن در شهر خود به مشتریان عرضه کنید؟ و.... )، ازتجربه خود در امر فروشندگی و هر آنچه از کسب و کار می دانید استفاده کنید ، اگر ذهن شما آمادگی شروع فروش این کالاها را دارد، پس جسم شما هم آمادگی را خواهد داشت!

مرحله بعد ،

شما برای شروع نیاز به یک مشاوره کاری کوچک جهت معرفی پلن همکاری ما و دریافت قیمت فروش و عرضه کالای خود دارید.

پس در اولین فرصت با ما تماس بگیرید ، قبل از اینکه شخص دیگری از شهر شما تماس بگیرد.


اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : محمدرضا حق شناس
  • آدرس :
  • استان : سایر
  • تلفن :
  • ایمیل :
  • قیمت : تماس بگیرید
  • تعداد بازدید : 1882

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .