برنامه املاک

این آگهی منقضی شده است .
برنامه املاک
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .

برنامه املاک

نرم افزار املاک

نرم افزار املاک پارسیان با هدف جایگزین کردن کامل سیستم دستی آژانس های املاک با یک سیستم نرم افزاری مدرن و استفاده از آخرین امکانات نرم افزاری و اینترنتی در ارائه خدمات بهتر و سریعتر به مشتری، توسط فناوری پارسیان طراحی شده است.
نرم افزار املاک پارسیان جهت استفاده مدیران و مشاورین املاک طراحی شده است، و برای استفاده از آن نیاز به آشنایی زیاد به کامپیوتر نمی باشد، و کسانی که آشنایی مختصری با کامپیوتر داشته باشند و یا حتی هیچ تجربه قبلی در کار با کامپیوتر نداشته باشند، براحتی می توانند با آن کار کنند.
نرم افزار املاک پارسیان با استفاده از تجربه مدیران موفق آژانس های املاک، تکامل یافته است و به نرم افزاری فوق العاده و جامع تبدیل شده است و همه مشاورین املاک سطح کشور می توانند از آن برای ارائه خدمات بهتر و بهره وری بیشتر استفاده نمایند.
نرم افزار املاک پارسیان دارای امکان کار به صورت آفلاین و آنلاین است و امکان درج ملک های ثبت شده در وب سایت اختصاصی خود و اخذ فایل از و وبسایت اختصاصی را داراست این امکانات برای متقاضیان نیز صادق است. تمام کارهایی که به طور معمول در یک آژانس املاک انجام می شود، را می توان براحتی با این نرم افزار انجام داد، علاوه بر آن نرم افزار قادر به انجام کارهایی است که در سیستم دستی قابل انجام نیست، مثلا تطبیق هوشمند فایلهای واگذاری با فایلهای متقاضی یا شماره گیری از طریق دفترچه تلفن و ضبط مکالمات. چنانچه آژانس املاک دارای سایت اختصاصی پارسیان باشد، نرم افزار می تواند به صورت دو طرفه با این وب سایت، ارتباط داشته باشد.
بانک اطلاعاتی نرم افزار املاک پارسیان، اس کیو ال سرور 2008 (SQL Server 2008) است و امکان کار به صورت تک کاربره و تحت شبکه را دارد.
از جمله امکانات متمايز کننده برنامه املاک پارسیان از ديگر برنامه هاي مشابه مي توان به سامانه ارسال پيامک يا SMS ، امکان نقشه های گسترده و سه گانه گوگل و... در نرم افزار اشاره کرد.
نرم افزار املاک پارسیان دارای پشتیبانی تلفنی، اینترنتی و راه دور به صورت 24 ساعته است.
بدون شک نرم افزار املاک پارسیان با امکانات و کاربری ساده کاملترین نرم افزار املاک ایران می باشد لازم به ذکر است که که این نرم افزار هر دوماه یک بار آپدیت یا به روز شده و فایل آپدیت آن از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد 


اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : parsianitg
  • آدرس : البرز
  • استان : سایر
  • تلفن : +98 (26) 34403905
  • ایمیل :
  • قیمت :
  • تعداد بازدید : 4938

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .