دوره آموزش تعمیرات بارکد خوان

این آگهی منقضی شده است .
دوره آموزش تعمیرات بارکد خوان
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .

دوره آموزش تعمیرات بارکد خوان

 

بارکدخوان وسیله ای الکترونیکی است که با تابش پرتوهای فروسرخ به بارکد کالا، نوع و اطلاعات مربوط به آن را تشخیص می دهد.از این وسیله در فروشگاه ها، انبارها و... استفاده می شود. دستگاه بارکد خوان (اسکنر بارکد) یك دستگاه الکترونیکی برای خواندن بارکدهای چاپ شده است. مانند یک اسکنر مسطح، شامل یك منبع نور، یک لنز و یک حسگر نوری تبدیل كننده پالس های نوری به الكتریكی است. علاوه بر آن، تقریبا تمام بارکد خوان ها شامل مدارات دریافت كننده بارکد و تجزیه و تحلیل داده های تصویر ارائه شده توسط سنسور و ارسال مطالب بارکد به پورت خروجی میباشند.

اسكنرهای نوع قلمی

بارکدخوان های نوع قلمی از یک منبع نور و یک دیود حساس نسبت به نور تشكیل شده اند که در کنار یکدیگر در نوک یک قلم یا ترکه قرار داده شده است. برای خواندن بارکد، نوک قلم بصورت یكنواخت به حرکت در سراسر میله در می آید. دیود اندازه گیری حساس به نور شدت جریان نور منعكس شده از منبع نوری و شكل موج تولید شده و عرض میله ها و فاصله های آنها از یکدیگر را در بارکد اندازه گیری می كند. میله مشكی در نور جذب شده از بارکد و نور منعكس شده از فضاهای سفید نمایانگر شکل موج ولتاژ تولید شده توسط فتودیود است و میله و فضای خالی الگویی در بارکد است. این شکل موج توسط اسکنر به شیوه ای شبیه به مورس كد (نقطه خط تیره) رمزگشایی میشود.

اسکنرهای لیزری

بارکدخوان های لیزری به همان روش بارکدخوان های نوع قلمی کار می کنند با این تفاوت که از یک اشعه لیزری به عنوان منبع نور استفاده میكنند و به طور معمول به کار رفت و برگشتی آینه ای یا چرخشی برای اسکن پرتو لیزر در سراسر باركد به جلو و عقب میرود. همانند اسكنر های نوع قلمی از یک دیود حساس به نور برای اندازه گیری شدت نور منعکس شده از باركد استفاده شده است. در هر دو اسكنر قلمی و اسکنر لیزری، نور منتشر شده از باركدخوان سریعاً تفاوت در اندازه روشنایی الگوی داده را بوسیله مدار دریافت كننده حساس به نور طراحی شده برای شناسایی سیگنال های یكسان با الگوی مدل سازی مشابه مقایسه میكند.

اسكنر های CCD

بارکدخوان های CCD از آرایه ای از صدها حسگر نوری بسیار کوچک خطی استفاده میكنند كه در بالای اسكنر قرار گرفته اند. مستقیماً در مقابل هر یك از آنها حسگرهای اندازه گیری شدت نورقرار دارند. هر یك از حسگرهای نور در اسكنر CCD به تنهایی بسیار کوچک هستند و به دلیل اینكه صدها سنسور خطی در هر ردیف وجود دارد، یک الگوی ولتاژ یکسان به عنوان الگوی بارکد به وسیله اندازه گیری پی در پی ولتاژ مقابل هر حسگر در خط در باركد تولید شده است. تفاوت مهم بین اسكنرهای CCD و نوع قلمی و یا اسکنر لیزری این است كه اسكنر CCD نور محیط ساطع شده از بارکد را اندازه گیری می كند در حالی که قلمی یا اسکنرهای لیزری نور منعکس شده از یک منشاء فركانس خاص از خود اسكنر را اندازه گیری میكنند.

اسكنر های مبتنی بر دوربین

اسکنرهای تصویربرداری دو بعدی از نوع چهارم و از جدید ترین بارکدخوان ها هستند. آنها از یک دوربین و روش های پردازش تصویر برای رمزگشایی بارکد استفاده مییكنند.

اسكنر دوربین ویدئویی از دوربین های فیلمبرداری کوچک با تکنولوژی CCD استفاده میكند و مشابه یک باركد خوان CCD است با این تفاوت که به جای داشتن یک سطر از حسگرها، یک دوربین فیلمبرداری دارد كه صدها سطر از سنسورهای مرتب را در یک آرایه دو بعدی طوری كه می توانند یک تصویرتولید كنند قرار داده است.

گروه زیادی از باركدخوان ها از دوربین های صنعتی با وضوح بالا برای خواندن باركدهای متعدد به طور همزمان استفاده میكنند. تمام باركدها در یك عكس رمزگشایی شده فوراً ظاهر می شوند

باركد خوان های چند وجهی

باركد خوان های چند وجهی با استفاده از مجموعه ای از خطوط مستقیم یا منحنی، اسکن از جهات مختلف را در قالب ستارگان انفجاری، یك الگوی lissajous، و یا آرایش multiangle و یا سایر الگوها انجام میدهد به شكلی كه یک یا چند از آنها قادر به عبور از نماد میله و فاصله بدون توجه به جهت گیری شان هستند. "

باركد خوان های چند وجهی تقریبا همه از لیزر استفاده می کنند. بر خلاف اسکنرهای لیزری ساده تک خط، آنها از یک الگو پرتوهای در جهت های مختلف استفاده میكنند كه به آنها اجازه می دهد بارکدهای زوایای مختلف را بخوانند. بسیاری از آنها با استفاده از یک آینه دوار چند ضلعی و یک آرایش از چند آینه ثابت برای تولید الگوهای اسکن پیچیده خود استفاده میكنند.

باركد خوانهای چند وجهی بدلیل استفاده اسکنرهای افقی در سوپرمارکتها معروفترین آنها هستند، همان بسته هایی که مقابل یک صفحه شیشه ای و یا داخل چهارچوب کبودی قرار گرفته اند. طیف وسیعی از اندازه بارکدخوان های چند وجهی در دسترس میباشند که می توانند برای برنامه های مختلف اسکن، اعم از خرده فروشی با خواندن بارکد با فاصله چند سانتی متر دور تر از اسکنر و یا برای اسکن بارکد در نوار نقاله های صنعتی که در آنها بارکد می تواند چندین متر دورتر از اسکنر قرار گیرد. همچنین بارکد خوانهای چند وجهی در خواندن بارکدهایی که دارای چاپ ضعیفتر هستند، چین خورده و بارکدهایی که پاره شده اند کارایی بهتری دارند.

 

تعمیرات لوازم فروشگاهی

_______________________________________

آدرس: تهران-میدان ولیعصر-مجتمع ایرانیان-طبقه8-واحد5

تلفن:02188909606-09102148442

سایت:www.rayantamirat.com

شرکت:انیستو ایز ایران


, بارکد خوان , لوازم خانگی , کریستال , مینی , پیتزا , آموزش تعمیرات , دستگاه پیتزا قیفی , پیتزا قیفی , اسانس خوراکی , اسانس صنعتی , فرمولاسیون , شارابوت , اف اس , ایپرا , شیشه ادکلن , قیفی , نان پیتزا قیفی , نمایندگی پیتزا قیفی , قیمت دستگاه پیتزا قیفی , فر پیتزا قیفی , کانتر پیتزا قیفی , کیوسک پیتزا قیفی , کورن , داگ , کورن داگ , دستگاه کورن داگ , نمایندگی کورن داگ , دستگاه اتومات کورن داگ , ربات کورن داگ , دستگاه ساندویچ ساز , هات داگ پز , کیوسک کورن داگ , کانتر کورن داگ , پیشخوان کورن داگ , خمیر کورن داگ , پودر کورن داگ , فروش اسانس , اسانس زنانه , اسانس مردانه , دئودورانت , بادی اسپلش , اس اف ای , اسانس عطری , تولید ادکلن , فصلنامه , ملهازن , اسنس , پرفیوم , اسانس آرایشی , ایفوریا , لالیک , ویچ , مینی ساندویچ , دستگاه مینی ویچ , نمایندگی مینی ویچ , قیمت دستگاه مینی ویچ , اسنک جدید , دستگاه اسنک جدید , خرید دستگاه مینی ویچ , کانتر مینی ویچ , کیوسک مینی ویچ , دستگاه اتومات مینی ویچ , هات , هات ویچ , دستگاه هات ویچ , نمایندگی هات ویچ , ساندویچ جدید , دستگاه جدید هات ویچ , هات داگ پز جدید , قیمت دستگاه هات ویچ , دستگاه اتومات پیتزا قیفی , دستگاه چهار منظوره , دستگاه ساندویچ ساز جدید , ای وی آر , بارکدخوان , آموزش تعمیرات تخصصی ,

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : کامتک
  • آدرس : تهران-میدان ولیعصر-مجتمع ایرانیان-طبقه8-واحد5
  • استان : سایر
  • تلفن : 02188909606
  • ایمیل :
  • قیمت :
  • تعداد بازدید : 2407

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .