فست اسلیمینگ FAST SLIMMING

این آگهی منقضی شده است .
فست اسلیمینگ FAST SLIMMING
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .

تماس به ما به نفع شماست : 09120399138 

 

داروی لاغری جدید ساخت آمریکا باکاربردی دوگانه برای مصرف کننده کاهش اشتها وهمزمان چربی سوزی ایجاد نموده که نتیجه آن کاهش وزن شدیدوسریع می باشد. به بیانی ساده ترمصرف این کپسول ابتدا مقابل پرخوری و اشتهای کاذب را سد نموده و همچنین با فعال شدن ترکیبات بکار رفته درآن، بدن مجبور به تامین انرژی مورد نیازخود از چربیهای مازاد تجمیع شده دراندام چاق میگردد. که بیشتر در نواحی شکم، پهلو، باستن، بازو، سینه و قب قب انباشته و موجب چاقی و اضافه وزن می گردد و این فرایند باعث میشود شما با نخوردن غذا همچنان احساس سیری کنید. چون بدنتان احتیاج به تامین انرژی موردنیازخود که قبل از مصرف این کپسول از طریق تغذیه تامین می شد را ندارد واین فرآیند در زبان عامیانه چربی سوزی عنوان میگردد وبه زبان علمی کپسول لاغری فست اسلیمینگ FAST SLIMING فعالیت متابولیک مولکول های چربی را افزایش داده و باعث می شود تا مولکول های چربی سریع تر به انرژی تبدیل شوند واین فعل وانفعالاتی که از مصرف فست اسلیمینگ در بدن حاصل میشود همان نتایجی را دربردارد که در ورزش و تحرکات ورزشی برای اندام و بدن ورزشکاران بوجود می آید ولی شما بدون هیچ تحرک خسته کننده ای فقط با مصرف فست اسلیمینگ این نتیجه مثبت وعالی را برای بدنتان حاصل می کنید. میزان کاهش وزن درمصرف یک پکیج ماهانه به گفته متخصصین سازنده بالای 10 کیلو و بدون بازگشت به چاقی ذکرگردیده.

این محصول ساخت آمریکا می باشد و از فروش بالای در آمریکا واتحادیه اروپا برخورداراست وهم اینک توسط بازرگانی اسلیمین درایران توزیع می گردد.

 

پکیج فست اسلیمینگ حاوی 60 کپسول می باشد.

 

طریقه مصرف :

روزانه 2 کپسول صبح و شب

 

توجه نمایید : محصولات لاغری را به هیچ عنوان مقطعی استفاده نکنید. فاصله بین وعدهای مصرف یا پکیج های بعدی موجب کاهش تاثیرات اینگونه محصولات میگردد که دلیلش مقاوم شدن بدن دربی نظمی بین فواصل ایجاد شده می باشد.

 

هشدار: فروش و مصرف این محصول جهت پیشگیری و یا درمان بیماری نیست و فقط  مکمل رژیم غذایی جهت تناسب اندام و کاهش وزن می باشد.

 

منع مصرف :

زمان حاملگی و شیردهی به نوزادان، افراد زیر 15 سال و بالای 55 سال درغیراین منعی جهت مصرف وجود ندارد و عوارضی درمصرف کنندگان محصول اورجینال گزارش نشده.

 


تماس به ما به نفع شماست : 09120399138


,

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : آرش یزدانی
  • آدرس : ارسال به تمام نقاط ایران
  • استان : سایر
  • تلفن : 09120399138
  • ایمیل :
  • قیمت : لطفا تماس بگیرید
  • تعداد بازدید : 152

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .