خدمات مهندسی تاسیسات، بهینه سازی، انرژی های نو، نت و عارضه یابی سیستمی

این آگهی منقضی شده است .
خدمات مهندسی تاسیسات، بهینه سازی، انرژی های نو، نت و عارضه یابی سیستمی
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .

 

 

 

احتراماً، به استحضار می رساند اینجانب مصطفوی، با مشخصات، سوابق و تجربیات ارزشمند قابل ارائه (بالاخص انجام بیش از 2.2 میلیون متر مربع از بزرگترین پروژه های شرق کشور) جهت بیش از 60 مجموعه خصوصی و دولتی، و نماینده ارشد برق، تاسیسات و انرژی 6 شرکت مشاور بزرگ رتبه 1 و 2 کشور، در زمینه های یاد شده می باشم (رزومه قابل ارسال) .

 

و بدینوسیله آمادگی خود را جهت ارائه خدمات "مشاوره آموزش آنالیز (تجزیه و تحلیل دقیقتکنیکال و هزینه، لیست کامل مزایا و معایب معادلسازی شده بصورت ریالی، مهندسی ارزش، تحلیل سر به سر و زمان بندی بهینه) طراحی و نظارت مهندسی و مدیریت پروژه"، در راستای کاهش قابل توجه هزینه های (ثابت و جاری) آن مجموعه محترم را به شرح ذیل، اعلام می دارد :

 

 

 

 1. کلیه سیستم های متعارف (سنتی) و نوین (مکانیزه-BMS) تاسیسات (الکتریکال و مکانیکال) ساختمانی و صنعتی و فضای سبز.

  مزایا: تامین شرایط بهینه با در اختیار داشتن تاسیسات تخصصی و مناسب پروژه (کارشناسی شده، دقیقاً جهت رفع نیازهای آسایشی و کاربردی مجموعه، با بالاترین راندمان و کمترین هزینه (اولیه و جاری)، سهولت در اجرا، کسب ارزش افزوده.

 2. ممیزی و بهینه سازی مصرف انرژی در حوزه های الکتریکال و مکانیکال با اطمینان از کاهش حداقل 20 الی 30 درصدی مصرف انرژی.

  مزایا: کاهش چشمگیر هزینه های جاری انرژی با دوره بازگشت سرمایه کوتاه مدت و افزایش عمر مفید تجهیزات.

 3. انرژی های جدید و پاک (سیستم ها ی فتو ولتائیک، تاسیسات گرمایش خورشیدی و مولدهای بادی) وسیستم های تولید پراکنده (DG، CHP، CCHP و مولدهای آبی مقیاس کوچک)، بعنوان جایگزین های پاک، ارزان و مطمئن انرژی.

  مزایا: ضریب بسیار بالای امنیت و پیوستگی انرژی، کاهش و بعضاً حذف کلیه هزینه های جاری، تقویت چشمگیر پدافند غیر عامل، امکان استفاده از تسهیلات بلاعوض دولتی، عدم افزایش نرخ تعرفه، کسب ارزش افزوده.

 4. برداشت اطلاعات میدانی و تهیه نقشه کامل جانمایی سایت (دو بعدی و سه بعدی) و نقشه های کامل مداری و فلودیاگرام ها (As Built) به همراه مستندات ساختاری تجهیزات و نیز تهیه برنامه جامع نگهداری و تعمیرات(نت) تفکیکی (جهت هر تجهیز) و در نهایت تهیه نرم افزار جامع بانک اطلاعات گرافیکی، حاوی کلیه اطلاعات مذکور با قابلیت ویرایش و نیز درج سوابق تعمیراتی بصورت تفکیکی.

  مزایا: در اختیار داشتن اطلاعات بسیار جامع از کلیه تجهیزات و ادوات، جهت اتخاذ تصمیمات مدیریتی و فنی مهندسی، کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات، سهولت در طراحی و اجرای توسعه های آتی، سهولت و دقت در پیاده سازی تغییرات و امکان کاهش یا حذف تبعات مالی مربوطه.

 5. مانیتورینگ تکنیکال و تخصصی (لحظه ای و ادواری) کارکرد تجهیزات و ادوات و ارائه برنامه جامع نگهداری و تعمیرات (نت) پیشگیرانه بصورت تفکیکی با بالاترین دقت.

  مزایا: کاهش چشمگیر هزینه های تعمیرات، افزایش بالای عمر مفید تجهیزات، کاهش و بعضاً حذف هزینه های تحمیلی از بابت شات دان کلی سیستم و نتیجتاً امکان حصول برنامه ها و نتایج از پیش طرح ریزی شده.

 6. اخذ اطلاعات سیستمی و فرایندی وضع موجود و ارائه گزارش آنالیزی جامع عارضه یابی فرایندی (زمان، هزینه، نیروی انسانی، تجهیزات و سیستم های گزارش دهی) به همراه ارائه راه کارهای مستند و مستدل (با تقدیم معتبر ترین رفرنس های جهانی مربوطه و نتایج حاصله) و شبیه سازی فرایند پیشنهادی بهینه به همراه گزارش تکمیلی رفع عارضه و بهبود فرایند.

  مزایا: استفاده بهینه و سهولت در مدیریت منابع انسانی، حذف کلیه هزینه های پرت زمانی فرایندها، افزایش رضایتمندی مشتری و بستر سازی جهت رشد و خودشکوفایی سازمانی.

   

 

" ده مرتبه تفکر، یک مرتبه  و برای همیشه، انجام کار صحیح و بهینه (کیفیت، هزینه، زمان)"

یقیناً شروع همکاری، به منزله آغاز دوستی طولانی مدت خواهد بود .

 

با آرزوی کامیابی روز افزون

 

09158239406

 

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
 • ثبت کننده : Mostafavi
 • آدرس :
 • استان : سایر
 • تلفن :
 • ایمیل :
 • قیمت :
 • تعداد بازدید : 649

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .