به دنبال نمایندگی پیامک با ارزانترین قیمت هستید؟

این آگهی منقضی شده است .
به دنبال نمایندگی پیامک با ارزانترین قیمت هستید؟
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .
سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه اس ام اس پلاس
www.smsplus.us
اعطای نمایندگی با کمترین تعرفه در کشور

امکانات کلی سرویسی که در اختیار نماینده ها قرار می گیرد به شرح زیر است:

دسترسی به سامانه پیامک با دامنه اختصاصی:
هر نماینده می تواند دامنه یا زیردامنه دلخواه خود را ثبت نموده و به سامانه پیامک متصل نماید و دسترسی کاربران به سامانه از طریق دامنه اختصاصی نماینده خواهد بود.

درج لوگو اختصاصی:
هر نماینده می تواند برای سامانه پیامک خود نام مناسبی انتخاب کرده ، بر اساس آن یک لوگو طراحی نموده و در نهایت لوگو خود را در صفحه ورودی (login) و صفحه اصلی سامانه قرار دهد.

واگذاری نامحدود پنل کاربری:
هر نماینده می تواند به تعداد نامحدود کاربر ثبت کرده و پنل کاربری واگذار نماید. همچنین نماینده می تواند پنل ها را به صورت بسته های مختلفی از ابزارهای سامانه تعریف کرده و پکیج های مختلف را با قیمت های متفاوت در اختیار کاربران بگذارد.

واگذاری نامحدود نمایندگی مستقل:
هر نماینده می تواند به تعداد نامحدود نماینده مستقل ثبت کرده و پنل های نمایندگی را به صورت مستقل یا نمایندگی در اختیار دیگر علاقمندان به فعالیت در زمینه خدمات پیام کوتاه بگذارد. پنل های نمایندگی نیز همانند پنل های کاربری می توانند امکانات مختلف و محدودیت های متفاوتی داشته باشند و نماینده می تواند پنل های نمایندگی را با قیمت و شرایط دلخواه خود واگذار نماید.

تعیین قیمت ها:
در این سرویس ، نماینده به عنوان یک سرویس دهنده مستقل فعالیت خواهد کرد بنابراین اختیار تعیین قیمت و نحوه واگذاری پنل های کاربری و نمایندگی ، شماره های مجازی و سایر موارد در اختیار نماینده می باشد و تمامی درآمدهای نماینده از این سرویس متعلق به وی خواهد بود.

تعیین تعرفه ها:
تعیین تعرفه ارسال و دریافت پیامک و ایجاد بازه های متناسب با هر تعرفه در اختیار نماینده خواهد بود. همچنین نماینده می تواند بازه های مختلفی با تعرفه های متفاوت برای کاربران و نماینده ها ایجاد نماید.

عدم نیاز به هاست یا سرور:
سرویس نمایندگی سامانه پیامک نیازی به نصب روی هاست یا سرور خاصی ندارد و بسترهای میزبانی و ارتباطی آن به صورت متمرکز توسط تیم فنی اس ام اس پلاس تأمین می شود.

---------------------------------------- ---------------
برای سفارش از طریق وب سایت اقدام نمایید

وب سایت : http://ww.smsplus.us

تلفن تماس : 03116260477

,

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده :
  • آدرس :
  • استان : سایر
  • تلفن : 03116260477
  • ایمیل :
  • قیمت :
  • تعداد بازدید : 1915

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .