امپراتوری اس مس

این آگهی منقضی شده است .
امپراتوری اس مس
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .
پنل کاربری

درخواست پنل کاربری

09306048588

www.sms-empire.ir

spmpash@yahoo.comپنل کاربری پیام کوتاه محیطی می باشد که به شما امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه را می دهد . شما با پنل کاربری می توانید از امکانات زیر بهره مند شوید :

:: ارسال پيام كوتاه بر اساس كدپستي مشتركين تلفن همراه اول براي شهرهاي : اراك - اردبيل - يزد - اصفهان - اهواز - تهران - سنندج - شيراز - كرج - گيلان - بندرعباس - بيرجند - بجنورد - بوشهر - قزوين - قم - گرگان - همدان - ايلام - كرمان - كرمانشاه - خرم آباد - مشهد - اروميه - رشت - ساري - سمنان - شهركرد - ياسوج - زاهدان - زنجان و تبريز - به صورت رايگان ! براي نخستين بار در ايران امپراتوری اس مس!!!

:: ارسال پيام كوتاه به صورت انفرادي و گروهي

:: ارسال SMSهای تبلیغاتی

:: ارسال SMS باشماره اختصاصی شما

:: امکان ارسال SMS های طولانی (Long SMS)

:: سرعت بسیار بالادر ارسال و دریافت SMS ( سرعت بین 500 تا 1500 پیام در دقیقه می باشد)

:: دریافت پیام های کوتاه در وب سایت شما

:: عدم نیاز به سخت افزارجانبی و gsm modem

:: پاسخگویی خودکار و هوشمند به پیام های دریافتی

:: ارسال پیام های دریافتی به همراه مدیر سایت و یا سایرنرم افزار های شرکت/سازمان شما

:: امکان مدیریت نرم افزار از طریق موبایل مدیران سیستم بدون نیاز به اینترنت

:: این نرم افزار هم اکنون در بیش از 8000 سازمان و شرکت نصب و در حال استفاده می باشداین پنل ها برای تمامی سازمان ها - ادارات - شرکت ها - دفاتر بیمه - آژانس های مسافرتی - مدارس و دانشگاه ها - هیات های مذهبی و بسیاری از مکان ها که با عموم مردم در ارتباط هستند بسیار مفید می باشد و میتواند به عنوان یک پل ارتباطی با مشتریان و افراد از آن بهره .

پنل کاربری کاملا رایگان رایگان می باشد.

شماره اختصاصی

درخواست از طریق تلفن و ایمیل

مدت فعالسازی شماره اختصاصی از زمان ثبت و ورود به پنل شما 24 الی 72 ساعت میباشد و بعد از فعالسازی کامل قابلیت ارسال و دریافت را خواهد داشت.شماره اختصاصی برای ارسال و دریافت پیام کوتاه کاربرد دارد .

ما هم اكنون 3 نوع شماره اختصاصي را به شما ارائه مي كنيم :

1 - شماره اختصاصي كه با شماره 1000 آغاز مي شود . به عنوان مثال : 10002972

2 - شماره اختصاصي كه متناظر با شماره تلفن ثابت شماست.به عنوان مثال :02166090292(ميتوانيد هم اكنون به اين شماره اس ام اس ارسال كنيد !)

3 - شماره اختصاصی که با شماره 50001 آغاز می شود . به عنوان مثال : 500012972شما می توانید پس از خریداری یک شماره اختصاصی از طریق سرویس پنل کاربری خود که قبلا می بایست خرید کرده باشید , اقدام به ارسال و یا دریافت پیامک کنید .

مزایای استفاده از شماره اختصاصی برای ارسال و دریافت پیامک به شرح ذیل می باشد :

1 - امکان دریافت پیامک از مشتریان به صورت مستقیم

2 - امکان برگزاری مسابقه

3 - امکان برگزاری نظرسنجی

4 - امکان راه اندازی پیام هوشمند برای پاسخگویی اتوماتیک به پیام های برنامه ریزی شده

5 - امکان راه اندازی منشی پیام کوتاه به منظور پاسخگویی اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافت شده

6 - امکان شناسایی فرد ارسال کننده برای افرادی که همیشه با وی در ارتباط هستند

7 - امكان برقراري تماس بدون هيچ مشكلي تنها با گرفتن شماره اختصاصي از سوي افراد و برقراري ارتباط با شما

و بسیاری از مزایای دیگری که برای پنل هایی که دارای شماره اختصاصی می باشند استفاده می شود ...توجه : افرادی که قبل تر اقدام به تهیه پنل کاربری نموده اند نیازی ندارد که حتما شماره اختصاصی داشته باشند ! مدنظر داشته باشید که شماره اختصاصی تنها به جهت دریافت پیامک کاربرد دارد و اصلا برای افرادی که می خواهند تنها اقدام به ارسال پیام کوتاه کنند لازم و ضروری نیست .

همچنین شما میتوانید در صورتی که دارای پنل کاربری باشید از بخش تنظیمات خود با تعریف یک شناسه مجازی به صورت مستقیم و از طریق شماره های عمومی , نسبت به دریالفت اس ام اس ها اقدام کنید .

قابل توجه است که شماره های اختصاصی به صورت سالیانه می باشد و مشترک در صورت عدم تمدید در سال جدید , آن شماره باطل شده و قابل ثبت مجدد نیست .

پیام کوتاه به خارج از ایران

ارسال پیامک به کلیه کشورهای دنیاشما میتوانید با خرید سرویس پیامکامپراتوری اس مس و فعال سازی سیستم پیامک به خارج از ایران , اقدام به ارسال پیامک به تمامی کشورهای دنیا نمایید .

از قابلیت های منحصر به فرد این سرویس میتوان به بالا بودن سرعت ارسال پیامک و دریافت صد در صدی پیامک در کلیه کشورها از سوی ایران اس ام اس پنل اشاره کرد .

هزینه ارسال هر پیامک به سرتاسر دنیا از10اعتبار شروع شده و تا 55 اعتبار متغییر می باشد .

چنانچه مطلع هستید هم اکنون هزینه ارسال یک پیامک به عنوان نمونه به کشور ارمنستان به شرح ذیل است:ارسال پیامک از خطوط ایرانسل به کشور ارمنستان : 4000 تومان

ارسال پیامک از خطوط همراه اول به کشور ارمنستان : 1600 تومان

ارسال پیامک از ایران اس ام اس پنل به کشور ارمنستان :130توماننمونه فوق تنها یک نمونه کوچک از مجموع بیش از 250 کشوردنیاست که ایران اس ام اس پنل افتخار سرویس دهی به آنها را داراست.در این سرویس شما حتی می توانید از طریق نام تجاری شرکت یا سازمان خود نیز اقدام به ارسال پیامک کنید .

همچنین ما توانایی ارائه شماره اختصاصی مورد نظرشما را برای ارسال پیامک به کلیه نقاط دنیا داریم و شما میتوانید با هر شماره ای اقدام به ارسال پیامک به کشورهای هدف نمایید .

لازمه فعال سازی شماره نیز فعال بودن آن از سویاپراتوری اس مس می باشد

پیام کوتاه با نام تجاری

ارسال پیام کوتاه با نام تجارییکی از بهترین روشهای تبلیغات بر روی تلفن های همراه که ماندگاری بسیاری را در ذهن های افراد داراست , ارسال پیامک با نام تجاری است .شما با این سرویس میتوانید به جای نمایش شماره بر روی تلفن افراد از نام سازمان یا شرکت خود استفاده کنید .

این سرویس از سویامپراتوری اس مس برای ارسال پیامک با برند شما فعال سازی می شود .

فعال سازی این سرویس برای شرکت ها , تنها با ارائه نامه رسمی از سوی آنها امکان پذیر است . این مسئله تنها به جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی تهیه سازی شده است .

از مهمترین ویژگی های این سرویس میتوان موارد زیر اشاره کرد :

1 - ارسال پیامک با نام تجاری بر روی خطوط ایرانسل

2 - ارسال پیامک فارسی با نام تجاری بر روی خطوط همراه اول

3 - ارسال پیامک با نام تجاری به کلیه کشورهای دنیا

4 - هزینه بسیار پایین سرویس و بالا بودن سرعت ارسال پیامکهزینه هر پیامک با نام تجاری از 120 تومان شروع شده و تا 4700 تومان متغییر می باشد .از معایب این سرویس میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

1 - عدم دریافت نام تجاری بر روی خطوط همراه اول

2 - عدم دریافت کلمات فارسی بر روی خطوط ایرانسللازمه داشتن و فعال سازی این سرویس این است که , پس از عضویت در سایت , ابتدا شما یک پنل کاربری اپراتوری اس مس خرید کرده و سپس درخواست فعال سازی سرویس نام تجاری را بدهید .شما میتوانید برای تهیه و فعال سازی این سرویس با ما تماس بگیرید

سرویس ویژه برنامه نویسان

در این سیستم شما با داشتن یک کلمه کاربری و رمزعبور از طریق URL مشخص و استفاده از دستورالعمل ارسال پیام می توانید از طریق وب سایت خود و یا در نرم افزارهایی که تهیه کرده اید اقدام به ارسال پیام کوتاه نمایید.یک مثال از این سیستم را در نظر بگیرید:یک وب سایت فرهنگی- ادبی تصمیم دارد در وب سایت خود بعد از فرم ثبت نام (که شما موبایل اعضاء را نیز در آن اخذ می کند) یک بیت شعر حافظ به صورت تصادفی را برای عضو جدید ارسال نماید. در این حالت برنامه ثبت نام اعضای خود را نوشته و برنامه انتخاب شعر تصادفی حافظ را نیز آماده می نماید و با استفاده از گذرگاه (Gateway) شرکت ایرانی نیک پیام خود را ارسال می نماید.وب سرویس مناسب برنامه نویسان :این سرویس شامل ابزارهائی است که به برنامه نویسان این امکان را می دهد تا با کمترین کد نویسی (در حد چند خط کد) در برنامه های خود قابلیت ارسال و دریافت SMS را فراهم کنند.

با این وب سرویس می توانید کارهای زیر را به راحتی به انجام رسانید :می توانید قابلیت ارسال SMS تکی یا گروهی را در کلیه برنامه های خود اضافه کنید.

· امکان ارسال SMS فارسی یا انگلیسی را در برنامه های خود خواهید داشت.

· می توانید متن های طولانی را در قالب یک SMS ارسال کنید.

· خواهید توانست قابلیت ارسال Wap Push یا Bussiness Card را به Application خود اضافه کنید.

· قابلیت ارسال SMS فوری (Flash Message) را دارید.

· می توانید SMS خود را با نام تجاری ارسال کنید. یعنی هنگامی که مخاطب SMS شما را دریافت می کند بجای مشاهده شماره “نام تجاری” شما را می بیند! (این قابلیت فعلا توسط مخابرات مسدود شده است)

· با قابلیت منحصر بفرد این سرویس می توانید مطمئن باشید SMS های شما فقط به شماره های فعال ارسال می شود ، سرور ما قبل از اینکه SMS ای را ارسال کنید بررسی می کند که اگر این شماره موبایل واگذار شده است SMS را بفرستد! (این قابلیت فعلا فقط بر روی شماره موبایلهای دائمی همراه اول فعال می باشد)

· با استفاده از پنل تحت وب پس از ارسال SMS می توانید وضعیت آنها را مشاهده کنید. فرضا ببینید SMS به گوشی مخاطب رسیده است یا خیر؟

و دهها قابلیت دیگر …

برنامه نویس محترم :جهت ارسال SMS می توانید از متدهایی که برای این منظور در وب سرویس وجود دارد استفاده کنید سرعت ارسال SMS بسته به ترافیک شبکه و وضعیت اینترنت متفاوت می باشد ولی می توانید حداقل ۳۰ هزار SMS در ساعت ارسال نمائید.

· برای دریافت SMS نیز می توانید یک آدرس اینترنتی را در اختیار ما قرار دهید تا SMS های دریافتی شما به آن آدرس با متد GET (با استفاده از QueryString) ارسال شود و هم می توانید از متدی که برای این منظور در وب سرویس وجود دارد استفاده کنید. محدودیتی برای دریافت SMS وجود ندارد.برتری ما نسبت به سایر سرویس های مشابه :“سرویس ارسال و دریافت SMS ویژه برنامه نویسان” از امکانات منحصر بفردی برخوردار است ، ما برای شما امکانات جالبتری نیز فراهم کرده ایم :

09306048588

www.sms-empire.ir· دریافت رایگان پیام کوتاه

·

· ماژول رایگان جهت ارسال SMS تحت وب

· قابلیت استفاده از سرویس در چندین کلاینت

قیمت این سرویس را بدانید :قیمت “سرویس ارسال و دریافت SMS ویژه برنامه نویسان” مبلغ 80 هزار تومان می باشد که شامل موارد زیر است:· اشتراک در وب سرویس ارسال و دریافت SMS به همراه راهنما و دستورالعمل لازم جهت برنامه نویسان

· یک عدد شماره اختصاصی ۱۴ رقمی با پیش شماره ۱۰۰۰ جهت ارسال و دریافت SMS ضمنا امکان استفاده از شماره های ۱۰ رقمی و ۸ رقمی با اخذ هزینه نیز امکانپذیر است .

· یکصد عدد SMS فارسی رایگان بعنوان شارژ اولیه سرویس همراه آن ارائه خواهد شد ، شارژ مجدد برنامه هم بصورت آنلاین و هم تلفنی قابل انجام می باشد، ضمنا جهت مصرف شارژ خریداری شده هیچگونه محدودیت زمانی وجود ندارد.

بانک موبایل اصناف و مشاغل

تخصصی ترین بانک موبایل مدیران شرکت ها و اصناف.

آن دسته از افراد و شرکت هایی که می خواهند به صورت هدفمند نسبت به تبلیغات پیامکی خود بر روی موبایل های مدیران شرکت ها ، اصناف و مشاغل مختلف اقدام کنند می توانند با خرید این پکیج فوق حرفه ای به تبلیغات هدفمند خود بپردازند .

اين بانك شامل 90 هزار شماره تلفن مي باشد كه كارايي بالايي در تبليغات شما دارد .دسته بندی بانک شماره های تلفن همراهامپراتوری اس مس به شرح ذیل می باشد :

انیمیشن – کامپیوتر – کابینت – لوازم اداری – آشپزی – فرهنگ و هنر – کاهش وزن – لوازم خانگی – بدنسازی -فرهنگ سرا -کالا و خدمات لوازم مهندسی – ارسال اس ام اس – ای بوک – هنر – آموزشگاهها – ای گلد -جراحی زیبایی – کنکور و تقویتی – عکاسی ها – انتشارات – جواهرات – لوازم کودک- شرکت های تعاونی – شرکت های تولیدی – سینماها – تدریس – تفریح و سرگرمی – تعمیرات – تجارت الکترونیک – تلفن و فکس – قطعات کامپیوتر – سایت های گپ و گفتگو – خدمات تایپ و ترجمه – مبلمان – دانشجویان گرافیست – خدمات بازرگانی – مدیران اقتصادی – سی دی،دی وی دی – فوتبال – خدمات شبکه – محصولات غذایی – برنامه نویسان – فرش و قالیچه – سایت های کسب درآمد – لوازم موسیقی – بسکتبال – خدمات اینترنتی – لوازم پزشکی – بازاریاب – فیلم -خدمات منزل -لوازم صوتی و تصویری – بورس فروشگاههای اینترنتی – خدمات مهندسی – لوازم زیبایی – چاپ – بورس – فارکس – خدمات تایپ و ترجمه – مجلات و نشریات – هاست و دامین – حسابدار – خرید و فروش – موزه ها – نقاشی – نماینده انحصاری – نمایشگاهها – نیازمندیها – نوت بوک – پیک – پوشاک – پوست و مو – سخت افزار – ساخت و ساز – سلامت – خانواده – سرمایه گذاری – شنا – شرکت های کامپیوتری – شرکت های خدماتی – شرکت های تبلیغاتیمیزان مالیات بر ارزش افزوده (VAT)

بانک اطلاعات اصناف و مشاغل ایران ، به هیچ عنوان شامل 4% مالیات بر ارزش افزوده نمی باشد.·

ارسال پیامک به پورت موبايل

شما می توانید در این سیستم با داشتن یک کلمه کاربری و رمزعبور از طریق Port مشخص و استفاده از دستورالعمل ارسال پیام ، از طریق نرم افزارهای موبایلی خود اقدام به ارسال پیام کوتاه بر روی پورت مشخص شده خود نمایید.یک مثال از این سیستم را در نظر بگیرید:بانک های کشور برای ارسال ریزحساب و تراکنش های مالی خود از طریق نرم افزارهایی که نوشته اند می توانند این امکان را فراهم سازند که کاربر بدون اینکه فرد دیگری متوجه شود پیامک خود را در قالب یک پیامک رمزشده در نرم افزار بازکرده و ریزحساب و یا تراکنش های مالی خود را مشاهده نماید .

از مزیت های این امکان این است که اگر مثلا روزی فرد دیگری به اینباکس پیامک های شما دسترسی داشته باشد نتواند ریزحساب ها و تراکنش های مالی شما را مشاهده کند .عملا این سیستم قابلیت نمایش متن های دریافت شده از سوی مراکز را تنها در پورت هایی که شما مشخص نموده اید فراهم ساخته است .

با این سیستم شما میتوانید در کلیه نرم افزارهای خود امکان ارسال و دریافت پیامک را بدون ارجاع کاربر به اینباکس پیامک های خود فراهم سازید .برتری ما :“سرویس ارسال و دریافت SMS بر روی Port موبایل ” از امکانات منحصر بفردی برخوردار است ، ما برای شما امکانات جالبتری نیز فراهم کرده ایم :· دریافت رایگان پیام کوتاه

· شماره اختصاصی

· ماژول رایگان جهت ارسال SMS تحت پورت

· قابلیت استفاده از سرویس در چندین کلاینت با یک شماره پورت

هزینه ها :هزینه راه اندازی این سرویس بر اساس درخواست مشتری و با ارائه پورت از سوی وی اعمال می شود .

شما می توانید به ازای هر شماره پورتی که اعلام میکنید هزینه آنرا به صورت جداگانه پرداخت کنید .

چنانچه نیاز به یک پورت دارید می توانید آنرا با پرداخت هزینه 270000 ریال فعال سازی نمایید .

پس از فعال سازی این سرویس شما می توانید از ارسال پیامک بر روی پورت موبایل ها استفاده کنید

بانك شماره تلفن هاي همراه

بانك شماره هاي تلفن همراه كشوري (شهربه شهر) دائمي ،اعتباري

فروش به صورت يكجا و استاني وشهري باپايينترين تعرفه

قيمت بانك كشوري : تنها 500 هزارتومان

شامل بيش از 40 ميليون شماره موبايلقيمت شماره موبايل ها به صورت استاني : هر استان تنها 70000 تومان

قيمت شماره موبايل ها به صورت شهر : هر شهر تنها 25000 تومان

قيمت بانك به صورت يكجا : 500 هزارتومان

بانك كدپستي تلفن هاي همراه

فروش ويژه بانك شماره موبايل بر اساس كدپستيفروش ويژه بانك شماره تلفن هاي همراه اول بر اساس كدپستي آغاز شد .

اين بانك شامل كدپستي مشتركين تلفن همراه اول براي شهرهاي : اراك - اردبيل - يزد - اصفهان - اهواز - تهران - سنندج - شيراز - كرج - گيلان - بندرعباس - بيرجند - بجنورد - بوشهر - قزوين - قم - گرگان - همدان - ايلام - كرمان - كرمانشاه - خرم آباد - مشهد - اروميه - رشت - ساري - سمنان - شهركرد - ياسوج - زاهدان - زنجان و تبريز مي باشد .قيمت بانك ها :

قيمت بانك هاي : اصفهان - تبريز - تهران - زاهدان - كرج و گيلان ، هر يك 1400000 ريال معادل صد و چهل هزارتومان مي باشد .

ساير بانك ها نيز هر يك 1200000 ريال معادل صد و بیست هزارتومان مي باشد .

شماره موبايل هاي تهران

بزرگترین بانک موبایل مناطق پستي تهران

در صورتی که قصد دارید اس ام اس تبلیغاتی خود را به منطقه خاصی از تهران بر اساس كد پستي ارسال کنید میتوانید منطقه مورد نظر خود را از ايران اس ام اس پنل تهیه نمایید .

شماره موبایل مناطق تهران با تفکیک کامل بر اساس کدپستی ارائه میشود .

منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید و تماس بگیرید ، تعداد موبایلهای دائمی و اعتباری همراه اول منطقه مورد نظر اعلام میگردد.

قیمت بانک شماره موبایل مناطق مختلف تهران كه شامل بيش از 4 ميليون و نهصد هزار شماره مي باشد تنها 200 هزارتومان مي باشد.

www.sms-empire.ir

09306048588كاملترين بانك شماره تلفن هاي تهران بزرگ را با قيمت 250000 تومان از امپراتوری اس مس خريداري كنيد

شماره موبایل های مشهد

بزرگترین بانک موبایل مناطق مشهد بر اساس منطقه و کدپستی

در صورتی که قصد دارید اس ام اس تبلیغاتی خود را به منطقه خاصی از شهر مشهد بر اساس كد پستي ارسال کنید میتوانید منطقه مورد نظر خود را از ايران اس ام اس پنل تهیه نمایید .

شماره موبایل کلیه مناطق شهر مشهد با تفکیک کامل بر اساس کدپستی و به صورت منطقه بندی شده به شما ارائه میشود .

منطقه مورد نظر خود را انتخاب کرده و به راحتی اقدام به ارسال پیامک کنید.

قیمت بانک شماره موبایل مناطق مختلف مشهد بر اساس کدپستی و منطقه بندی شده ، كه شامل بيش از 1 ميليون و دویست هزار شماره مي باشد تنها 200 هزارتومان مي باشد

.كاملترين بانك شماره تلفن هاي مشهد را با قيمت 250000 تومان از ايران اس ام اس پنل خريداري كنيد !با ما تماس بگیرید

09306048588

spmpash@yahoo.com

www.sms-empire.ir

.
طراحی سایت , بسته بندی , آموزش , نرم افزار , حسابداری , مهندسی , کنکور , دوره , ارائه تخفیف به مشتریان , ارائه دستگاه استرچ پالت , استرچ , استرچ پالت بند , استرچ ریر , استرچ پالت سفارشی , استرچ پالت مخصوص , استرچر , افزایش در کیفیت بسته بندی کارتن , انتقال کارتن , انواع تسمه , انواع نوار نقاله , ایجاد نظم در خطوط بسته بندی , بازی مواد غذایی روی نوار نقاله , بستن بار , بستن کارتن , بسته بندی استرچ , بسته بندی انواع کالا , بسته بندی با قابلیت نشستن عمودی بسته , بسته بندی تبلیغاتی , بسته بندی خشکبار , بسته بندی ساندویچ آماده , بسته بندی ش , چت روم , چت کردن , بهترین چت روم , دنیا چت , واکس برنزه , واکس برنزه بدن , واکس برنزه شکلاتی , سانتریفیوژایرانی , طراحی پورتال , فیلم ها , جزوات , انیمیشن – کامپیوتر – کابینت – لوازم اداری – آشپزی – فرهنگ و هنر – کاهش وزن – لوازم خانگی – بدنسازی , فرهنگ سرا , کالا و خدمات لوازم مهندسی – ارسال اس ام اس – ای بوک – هنر – آموزشگاهها – ای گلد , جراحی زیبایی – کنکور و تقویتی – عکاسی ها – انتشارات – جواهرات – لوازم کودک , شرکت های تعاونی – شرکت های تولیدی – سینماها – تدریس – تفریح و سرگرمی – تعمیرات – تجارت الکترونیک – تلفن و فکس – قطعات کامپیوتر – سایت های گپ و گفتگو – خدمات تایپ و ترجمه ,

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : سجاد
  • آدرس :
  • استان : سایر
  • تلفن : 09306048588
  • ایمیل : spmpash@yahoo.com
  • قیمت : 0
  • تعداد بازدید : 880

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .