زبان انگلیسی را در خانه یاد بگیرید

این آگهی منقضی شده است .
زبان انگلیسی را در خانه یاد بگیرید
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .
زبان را با کمترین هزینه در خانه یاد بگیرید

اگر می خواهید زبان انگلیسی را در خانه یاد بگیرید ما دی وی دی های آموزش زبان را به شما پیشنهاد می دهیم این مجموعه شامل 4 دی وی دی آموزش زبان به فارسی و انگلیسی می باشد که آموزش برای تمام سنین را دارا می باشد و شامل نزدیک به 50 ساعت اموزش توسط کادر مجرب می باشد .

دی وی دی 1

آموزش زبان دیالوگ (قابل پخش بر روی کامپیوتر)مجموعه دیالوگ ، یک سری کامل برای آموزش زبان انگلیسی به زبان فارسی است ، به همین جهت می توان گفت ، برای افرادی که هیچگونه آشنایی با زبان انگلیسی نداشته و قصد شروع یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را دارند ، بهترین گزینه موجود است.

این مجموعه به علت فشرده شدن آن در یک دی وی دی دارای کیفیت متوسط و دارای اتوران زیبا برای پخش هر چه بهتر و راحت تر این آموزش دارد.

آموزش زبان دیالوگ ۱ و ۲ (۱۸۰ قسمت) یک مجموعه پرطرفدار است و برای افراد مبتدی ، جزء موثرترین و اصولی ترین مجموعه های آموزشی زبان انگلیسی است. این مجموعه در ۱۸۰ قسمت هر قسمت ۲۰ دقیقه (سری اول ۹۰ قسمت ، سری دوم ۹۰ قسمت) ساخته و از شبکه آموزش پخش شده است. در دیالوگ سعی شده است که با تکنیکهای مناسب و کاربردی ، گرامر و مکالمات روزمره انگلیسی به نوآموزان آموزش داده شود. در هر قسمت از این برنامه به موضوعی خاص ، پرداخته می شود و کلیه گفت و شنودها حول محور موضوع انجام می گیرد. هر قسمت از این مجموعه از بخش های مختلفی از جمله مکالمات روزمره کوتاه ، بیان جملات کلیدی و ضروری هر قسمت ، فیلم و انیمیشن های کوتاه مرتبط ، تلفظ لغات به لهجه بریتیش و امریکن و ... تشکیل شده است. مجموعه دیالوگ ۱ آموزش دوره مقدماتی و متوسط را در بر می گیرد و مجموعه دیالوگ ۲ نیز از دوره متوسط تا ابتدای دوره پیشرفته را درآموزش خواهد داد.

این مجموعه به علت فشرده شدن آن در یک دی وی دی دارای کیفیت متوسط و دارای اتوران زیبا برای پخش هر چه بهتر و راحت تر این آموزش دارد.

چه کسانی می توانند از دیالوگ استفاده نمایند؟ تمامی افراد و تمامی گروههای سنی می توانند از این مجموعه استفاده نماید ، این مجموعه آموزش را از پایه ای ترین سطح شروع می کند و برای افرادی که هیچ گونه آشنایی با زبان انگلیسی ندارند مناسب خواهد بود.دیالوگ بریتش می باشد یا آمریکن؟هر دو لهجه را داردروش آموزش زبان دیالوگ چیست؟ آیا فقط استاد درس می دهد؟ در فیلم های این مجموعه ، زبان انگلیسی با روشی جدید و بسیار تاثیر گذار به زبان آموزان آموزش داده می شود در واقع زبان آموز با مشاهده دقیق این فیلم ها می تواند طریقه صحبت کردن و مکالمه به زبان انگلیسی را فرا بگیرد و همچنین با گرامر و نکات دستوری زبان انگلیسی به صورت کامل آشنا شود. یکی از نکات قابل توجه در رابطه با این مجموعه فیلم ها و انیمیشن های کوتاه میان برنامه آن است به گونه ای که تنها استاد مربوطه صحبت نمی کند بلکه به عنوان مثال برای توضیح برخی از مطالب از قسمت هایی از فیلم های داستانی نیز بهره میگیرد تا مطلب قابل فهم تر باشد.آیا دیالوگ زیرنویس انگلیسی دارد؟ آموزش مجموعه دیالوگ به زبان فارسی است ، اما با این وجود در مواردی که نیاز به زیرنویس باشد ، زیرنویس نیز دارد.برای یادگیری زبان به کمک دیالوگ از چه سطحی باید شروع کرد؟ شما با توجه به سطح آشنایی خود با زبان انگلیسی می توانید سطح مورد نظر خود را برای شروع آغاز کنید اما پیشنهاد سازندگان این بسته آموزشی به زبان آموزن چه افراد مبتدی و چه افراد متوسط از دروس ابتدایی است چرا که بهتر است زبان آموز از همان سطح های ابتدایی با روند آموزشی این مجموعه آشنا شوند تا در سطح های بالاتر با مشکل رو به رو نشود...

دی وی دی 2

آموزش زبان توسط دکتر دانکن(قابل پخش بر روی کامپیوتر )

این آموزش دارای هفتاد و چهار قسمت و نزدیک به 14 ساعت آموزش می باشد زبان این آموزش اصلی(انگلیسی)است.این آموزش بیشتر برای سنین بزرگسال استفاده می شود

و دارای کیفیت تصویر نسبتا خوبی است و این آموزش دارای اتوران زیبا برای پخش هر چه بهتر و راحت تر این مجموعه دارد

این مجموعه ی ویدیویی یکی از بهترین مجموعه های آموزش ویدیویی است که توسط دکتر دانکن تدریس می شود. وی پس از 4 سال تدریس در چین و بازگشت به انگلستان فایل های ویدیویی را به هدف آموزش کاربردی و جذاب زبان انگلیسی تولید می کند . تا به حال بیش از 30 میلیون نفر در جهان از این مجموعه فوق العاده ارزشمند استفاده کرده اند. آموزش زبان انگلیسی با کمک این مجموعه بسیار ساده و در عین حال مفرح است چرا که آقای دانکن در فیلم های آموزشی خود محیطی کاملاً شاد را برای زبان آموز رقم می زند این امر سبب شده تا مخاطب در حین تماشای فیلم احساس خستگی نکند. این ویژگی بارز مجموعه آموزش زبان انگلیسی آقای دانکن است که مجموعه او را نسبت به سایر مجموعه های معروف آموزش زبان انگلیسی متمایز می کند. این پکیج شامل 74 قسمت می باشد(بیش از 14 ساعت آموزش) که محور اصلی تمام این قسمت ها آموزش گفتگو و برقراری ارتباط به زبان انگلیسی است و در هر یک از این قسمت ها موضوعاتی از قبیل تشکر کردن ، خرید کردن ، ارائه بیوگرافی و رزومه ، ابراز احساسات و ... آموزش داده می شود. همچنین برای فهم و درک بهتر کلمات و جملات فیلم های آموزشی زیرنویس آنها نیز به همراه ویدیوهای آن نمایش داده می شود. این مجموعه آموزشی زبان به سه گروه زیر پیشنهاد می شود:

1-افراد سطوح مبتدی و متوسط که امکان حضور در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی برای آنها فراهم نیست.

2-افرادی که از سطح زبان مناسبی برخوردارند و قصد دارند به تقویت مهارت مکالمه و برقراری ارتباط بپردازند.

3-مدرسان زبان انگلیسی که می توانند از الگوهای موضوعی این مجموعه و ترکیب آن با مباحث درسی مرتبط ، استفاده نموده و آموزش خود را اثربخش تر نماینددی وی دی 3قابل پخش بر روی انواع دی وی دی پلیر ها و کامپیوتر) ) your baby can read مجموعه ی

این آموزش مخصوص کودکان می باشد و شامل نزدیک به 190 دقیقه آموزش در 5 قسمت میباشد که زبان آن اصلی(انگلیسی است)و باید در 5 ماه آموزش داده شود این مجموعه قابل پخش بر روی انواع دی وی دی پلیر ها و کامپیوتر می باشد و دارای اتوران زیبا برای پخش بهتر وراحت تر این مجموعه دارد.توضیحات نحوه ی استفاده در داخل آموزش می باشد.

دی وی دی 4

این دی وی دی شامل نرم افزار ورد انگلیش و فایل های صوتی آموزش استفاده از زبان انگلیسی در محیط کاری ، بیزینس ، چکونگی قبولی در آزمون تافل و استفاده از داستان های انگلیسی برای یادگیری این زبان است.

نرم افزار: مجموعه World English یک مجموعه تازه است که با همکاری National Geographic ساخته شده است. در مجموعه World English آموزش زبان انگلیسی با فیلم و تصویر از منابع نشنال جئوگرافیک آموزش داده می شود. در هر سری اهداف آموزشی مشخصی تعیین شده است و آموزش زبان از طریق نام ها و مکان های واقعی انجام می شود تا یادگیرنده ارتباط بهتری با دنیای واقعی ایجاد کند. آموزش زبان انگلیسی با تصویر و آموزش زبان انگلیسی با فیلم این امکان را می دهد تا زبان آموز با علاقه بیشتری یادگیری زبان انگلیسی را ادامه دهد. در نرم افزار آموزش زبان ورلد انگلیش بعد از تماشای فیلم آموزش انگلیسی تعدادی تست های زبان انگلیسی در اختیار زبان آموز قرار داده می شود.
فروش , , دوربین مداربسته , فیوژن , کابل , تدریس خصوصی زبان انگلیسی , آموزش زبان , فیبر نوری , آموزش زبان انگلیسی , وايرلس , تجهيزات شبكه , نصب تجهیزات دیتا , مفصل بندی فیبر نوری , کابلکشی و مفصلبندی , سینگل مود , مالتی مود , پچ پنل فیبر نوری , کاست و آرایش تار های فیبر , fujikara , فوجی کورا , fiberopticservice , تدریس خصوصی زبان , کلاسهای نیمه خصوصی آزمون های تافل دکتری MSRT و MCHE , کلاسهای خصوصی آزمون های تافل دکتری MSRT و MCHE , کلاسهای گروهی آزمون های تافل دکتری MSRT و MCHE , آزمون تافل دکتری , ترفندهای آزمون تافل دکترا , تدریس زبان , تدریس زبان انگلیسی , زبان تخصصی , تدریس زبان تخصصی , آزمون های MSRT و MCHE , آزمونMSRT , آزمون MCHE , مهارتهای آزمونMSRT , مهارتهای آزمون CHE , کتاب family and friends , کتاب English result , زبان پیش دانشگاهی , زبان کنکور , تست های زبان انگلیسی , تست های زبان ا , طراحي موشكهاي تاكتيكي , ، طراحي موشكهاي تاكتيكي همراه با لوح فشرده , ، طراحي موشك , ، آيروديناميك، , پيشرانش، , وزن موشك، , سازه موشك , ، مسير پرواز موشك , نمونه سوالات حل شده مقاومت مصالح پيشرفته، نمونه سوالات حل شده مقاومت مصالح 3، مثال هاي حل شده مقاومت مصالح 3، مثالهاي حل شده مقاومت مصالح پيشرفته، حل المسائل مقاومت مصالح 3، كتاب خوب مقاومت مصالح 3 , فيبر نوري , فروش دی وی دی آموزش انگلیسی , فروش سی دی آموز انگلیسی , فروش سی دی آموزش زبان , فروش دی وی دی آموزش زبان , خرید آموزش زبان , خرید آموزش زبان انگلیسی , خرید دی وی دی آموزش زبان , آموزش زبان دیالوگ , خرید آموزش زبان دیالوگ , آموزش زبان دکتر دانکن , خرید دی وی دی زبان , خرید آموزش انگلیسی , زبان انگلیسی را درخانه یاد بگیرید , آموزش زبان در خانه , آموزش زبان کودکان , آموزش زبان برای کودکان , فروش آموزش زبان کودکان ,

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : رامین محمودی
  • آدرس :
  • استان : سایر
  • تلفن : 09383621120
  • ایمیل : parsrayan7@yahoo.com
  • قیمت : 12000
  • تعداد بازدید : 3082

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .