پخش تراکت و نصب پوستر در تهران

این آگهی منقضی شده است .
پخش تراکت و نصب پوستر در تهران
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .
پخش تراکت در موسسه تبلیغات پایتخت بصورت مویرگی و با دقت کامل و پلاک به پلاک بوده و کار بدین صورت می باشد که منطقه مورد نظر با تعداد تراکتهای تعیین شده به نیرو داده می شود نیرو با تعداد تراکت ها به محل مورد نظر اعزام میشود و داخل هر پلاک و منزل مسکونی 2 عدد تراکت می اندازد. مگر در مواردی که تعیین شده باشد به تعداد زنگها و یا واحدها بروشور داخل انداخته می شود.

در زمانی که بارندگی و یا هوا نامناسب باشد فقط منازل مسکونی جنوبی پوشش داده میشود چرا که تراکت در معرض آب قرار نمی گیرد.گزارش کار با ارائه گزارش آماری

نیروها و پرسنلی که جهت نصب یا پخش تراکت اعزام می شوند برگه های را با خود به همراه دارند که در این برگه های مخصوص نام تمامی خیابان های اصلی و فرعی که در آن توزیع اوراق را انجام می دهند یادداشت نموده و در انتهای کار توسط ناظر یا مستقیما به کارفرمای خود تحویل می نمایند تا کار فرما بتواند طبق گزارش کار نیرو محل پوششی را بازدید نماید

توزیع اوراق تجاریدر این روش از نیرو هایی که از لحاظ ظاهری پوشش مناسبی دارند و از لحاظ روابط عمومی در سطح بالایی قرار دارند استفاده میشود چراکه در این روش بروشور مستقیما به دست مخاطب قرار گرفته و لازمه ی یک ارتباط سطحی را نیرو با مخاطب دارا می باشددر این روش شرکت پایتخت سعی دارد که همواره شان و شخصیت کاری مشتری را به بهترین شکل ممکن به مخاطب خود انتقال دهدما همواره میکوشیم در مبحث توزیع اوراق تبلیغاتی در مناطق تجاری و یا مسکونی از پرسنل و نیروهایی استفاده کنیم که از لحاظ ظاهری کاملا آراسته و از لحاظ روابط عمومی در سطح بالایی برخوردار هستند ضمن اینکه در مبحث نظارتی کاملا از ناظران مجرب که تعهد کاری این افراد برای شرکت پایتخت به اثبات رسیده استفاده مینماییم .

پخش واحد به واحد :

در این روش نوین از نیروهای خانم و آقا که کاملا آراسته و از پرستیژ کاری بالایی برخوردار هستند استفاده مینماییم . در این روش نیرو وارد آپارتمان و یا برج ها شده و به صورت واحد به واحد کار را توزیع مینماید .

نصب پوستر :

ما در این روش میکوشیم تا پوستر مورد نظر جهت نصب در جای مناسبی در منطقه قرار گیرد و چسبانده شود تا مشکلی و نارضایتی نه از لحاظ شهروندان و نه از لحاظ شهرداری منطقه مورد نظر ایجاد نگردد و ضمنا در این شیوه که از چسب مایع یا چسب کاغذی استفاده میشود گزارش کار بصورت تصویری و کتبی در اتمام کار خدمت کار فرما تحویل میگردد . عموما در نصب پوستر از پرسنلی استفاده میشود که از وسیله نقلیه موتوری استفاده میکنند که پویایی لازم را داشته باشند .

توزیع مجلات و کاتولوگ :

در روش توزیع مجلات بدلیل حجم بالای کار و قیمت بالای امور چاپی این مهم کار بصورت کاملا تخصصی و با برنامه ریزی کاملا حرفه ایی انجام میپذیرد . در این روش میبایست از ابتدای شروع کار اتومبیل در اختیار پروژه کاری قرار گیرد و نیروها و مجلات مورد نظر را توسط اتومبیل در طول مسیری کاری هدایت نموده و به این شکل که مجلات و کاتولوگ مورد نظر در آپارتمان و یا برج ( به تعداد واحد ها یا نصف تعداد آنها ) قرار میگیرد . ضمن اینکه در این روش از نیروهایی که کاملا آموزش دیده میباشند و در صورت تمایل کار فرما کاور ( تن پوش ) مربوط به موسسه به تن میکنند که از نظر پرستیژ کاری امری اجتناب ناپذیر میباشد . لازم به ذکر است به دلیل حساس بودن اینگونه کارها تمامی امور زیر نظر مدیریت مجموعه و مشاورانی ارشد ایشان انجام میپزیرد .

توزیع اوراق به صورت پروژه ایی :

شرکت پایتخت سالها در توزیع اوراق بصورت پروژه ایی کاملا موفق بوده افتخار همکاری با موسساتی مانند محصولات توتال کور , آموزشگاههای قلم چی , مدرسان مجرب و . . . را دارا میباشد چرا که بحث نظارتی توزیع اوراق پروژه ایی و بحث برنامه ریزی و ساماندهی این مهم توسط کارشناسان ذبده صورت میپذیرد و در این روش همواره سعی در انتخاب بهترین نیرو ها به منظور اتمام پروژه به بهترین شکل ممکن استفاده میشود

www.viptabligh.com

09128344556


اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : محمد صادقی
  • آدرس : بزرگراه رسالت پلاک 739
  • استان : سایر
  • تلفن : 77246980
  • ایمیل : mohamad_sadeghi17@yahoo.com
  • قیمت :
  • تعداد بازدید : 2752

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .