سفارشات طراحی سایت در مشهد 09158114494

این آگهی منقضی شده است .
سفارشات طراحی سایت در مشهد 09158114494
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .
ترویج یک فرهنگ جدید در حوزه تکنولوژی انفورماتیک معمولا کاری دشوار و مستلزم صرف زمان لازم می باشد. حال که با گذشت ‌١٠ الی ‌١۵ سال از پیدایش بزرگترین اختراع قرن و گسترش روزافزون نیاز به ارتباطات سریع و در دسترس، دولت ها با بکارگیری شیوه های اینترنتی ارتباطات از قبیل فرم های ثبت نام دانشگاهها، ثبت نام کارت های سوخت، سهمیه بندی های یارانه ها، انواع درخواست وام و ... سعی در ترویج این امر مهم در جوامع بشری نموده اند نداشتن یک سایت در بین میلیاردها سایت شخصی، تجاری، سازمانی، خرید و فروش و ... یک کمبود بسیار مهم تلقی می شود. بی سبب نیست که اینترنت را معدن الماس قرن 21 نامیده اند.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

با این وجود اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که هنوز نمی دانید که آیا فعالیت و یا کسب و کار شما واقعا نیازمند یک وب سایت هست یا نه، یا اینکه پیش خودتان می گویید که:

• من که کسب و کاری ندارم• کسب و کارم آنقدر نیست که به وب سایت نیاز داشته باشم!• سازمانی که سود دهی ندارد چرا باید یک وب سایت داشته باشد؟• ...مطالعه این مطلب توصیه می گردد.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

معمولا برای این موارد به وب سایت نیاز داریم:

1. معرفی محصولات

یکی از بهترین روش برای معرفی محصولات، داشتن یک وب سایت اینترنتی است. هر آنکه از وب سایت اینترنتی شما بازدید می کند می تواند در هر ساعت از شبانه روز و از هر جای دنیا محصولات شرکت شما را مشاهده کند، همچنین شما می توانید اطلاعات بیشتری درباره محصولات تان به بازدید کنندگان ارائه دهید، فواید محصولات را شرح دهید، محصولی را با محصولات دیگر مقایسه کنید، و یا حتی می توانید رضایت مشتریان از خرید محصولی را برای بازدید کنندگان نمایش دهید. بطور مثال جهت آشنایی از فروشگاه آنلاین گروه خدمات انفورماتیک بیت دیدن نمایید.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

2. معرفی خدمات و پشتیبانی

نمایش خدمات و پشتیبانی در یک فروشگاه یا اداره کار چندان راحتی نیست. شما می توانید به راحتی از طریق وب سایت به معرفی خدمات حرفه ایی و چگونگی ارائه آن (همانند خدمات رهگیری مرسولات، سفارش محصولات، اخذ نمایندگی، ...) بپردازید. از مزایای آن می توان به استفاده از سیستم اتوماسیون در جهت کاهش نیروی انسانی در سمت خدمات شرکتها، ارائه خدمات پس از فروش در هر ساعت از شبانه روز، ... نام برد. جهت آشنایی به منوی خدمات آنلاین در وب سایت گروه خدمات انفورماتیک بیت دقت نمایید.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

3. معرفی سازمان یا شرکت

افراد از سازمان هایی حمایت می کنند که به آنها ایمان آورده باشند. یک وب سایت یک ابزار خارق العاده برای معرفی یک سازمان و بوجود آوردن اعتماد است، اگر شما آن را درست پیاده کنید، وب سایت می تواند این اعتماد و اعتبار را بوجود آورد تا افراد از شما خرید یا از شما پشتیبانی کنند. ارائه رزومه و سوابق کاری انجام شده، پروژه های در دست اجرا، گالری عکس از محصولات یا پروژه های کاری، درج تصویر اساسنامه، مجوزها، گواهینامه ها و تقدیرنامه ها، ... از راهکارهای جلب اعتماد مشتری می باشد. برای نمونه از سوابق کاری انجام شده گروه خدمات انفورماتیک بیت دیدن نمایید.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

4. معرفی خودتان

خواه اینکه شما یک حرفه ایی به دنبال کار هستید، و یا یک متخصص در زمینه خودتان، شما می توانید تجربیات کاری خود را به تمام دنیا با داشتن تنها یک وب سایت جامع نشان دهید. استفاده از یک آدرس ایمیل مرتبط می توانید تصور حرفه ایی را افزایش دهد. مطمئنا ارسال ایمیلی از آدرس info@bit-team.ir تاثیر بیشتری نسبت به یک نامه از آدرس ایمیل bit.team@yahoo.com خواهد داشت. همچنین با داشتن ایمیل مرتبط به وب سایت خودتان می توانید با تمام نرم افزارهایی از قبیل Outlook، نرم افزارهای ایمیل گوشی های موبایل صندوق پست الکترونیکی خودتان را چک نمایید. این کار امنیت اطلاعات، سهولت استفاده، و ... را افزایش می دهد. همچنین مسائلی از قبیل تحریم سرویس های ایمیل، بلاک شدن کاربران ایرانی یا ... به هیچ وجه شامل سرویس های ایمیل مرتبط با سایت نمی گردد.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

5. انتشار افکار و ایده ها

(از قبیل سایت های سیاسی، اجتماعی، ... )

6. انتشار رویدادها

(جهت اطلاع رسانی سمینارها، همایشها، جلسات کاری و ...)

7. اتوماسیون و ارائه خدمات آنلاین

بیایید یک گام فراتر برویم، شاید شما بخواهید سیستم آنلاین فروش بلیط، رزرو و یا سیستم ثبت داشته باشید، مناسب ترین روش، ایجاد یک وب سایت است، چرا که در وقت، هزینه و نیروی انسانی صرفه جویی زیادی خواهد شد. آیا اینطور نیست؟!

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

8. فروش و ارسال هدایا

آیا میدانید هدایای روزهای کریسمس و ولنتاین رکورد فروش را شکسته اند؟

9. ایجاد یک انجمن

(جهت اشتراک گذاری عقاید و نظرات)

10. پرسش و پاسخ های متداول

پاسخ به سوالات متداول که بارها تکرار می شود می تواند باعث از بین رفتن پول و نیروی انسانی زیادی شود. توصیه می شود لیستی از پرسش و پاسخ های متداول (FAQ) Frequently Asked Questions را بر روی وب سایت تان قرار دهید، این عمل، جریان سوالات تکراری را کاهش می دهد در نتیجه واحد پشتیبانی می تواند سرویس بهتری را به مشتریان ارائه بدهد، و همچنین واحد فروش می تواند وقت خود را صرف فروش کند. جهت نمونه می توانید از وب سایت اینترنتی گروه خدمات انفورماتیک بیت دیدن نمایید.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

11. دریافت پیشنهادات و انتقادات از مشتریان

استفاده از نظر مشتریان و گرفتن نظرسنجی می تواند در پیشبرد اهداف یک شرکت نقش موثری بازی کند. گذاشتن یک جایزه برای شرکت در نظرسنجی، می توانید مشتریان را به این عمل تشویق کنید. بطور مثال از قسمت نظرسنجی در صفحه اول وب سایت گروه انفورماتیک بیت دیدن نمایید.

12. آموزش

آموزش آنلاین می تواند خیلی موثر باشد; اکثر افراد راجع به دوره های اینترنتی صحبت می کنند. اگر شما کارگاه آموزشی یا دوره های کامل دارید، می توانید آنرا از طریق اینترنت و بوسیله یک وب سایت ارائه دهید.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

13. اطلاع رسانی

کارمندان شما چگونه از اخبار و اطلاعیه های شرکت (سازمان) مطلع می شوند؟ آیا می دانید که سریع ترین و مناسب ترین روش برای اطلاع رسانی به کارمندان شرکت وب سایت است. شما می توانید از طریق وب سایت هماهنگی بیشتری بین کارمندان تان بوجود آورید.

14. ارتباط با دیگر کشورها

شما می توانید اطلاعات شرکت و محصولات تان را به زبان های مختلف بروی وب سایت قرار دهید و تنها به بازار داخلی بسنده نکرده و وسعت شرکت خود را به دیگر کشورها بسط دهید. بطور مثال هم اکنون اخذ قراردادهای ارسال انواع اجناس صنعتی، یا ارائه انواع خدمات فنی در کشورهای همسایه مانند افغانستان، امارات، ترکمنستان، کشورهای حاشیه خلیج همیشگی فارس و ... یک امر معمول و عادی می باشد. بنابراین ارائه تبلیغات به زبان مشترک و بین المللی لازمه یک سایت تجاری می باشد.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

15. استخدام پرسنل

تصور کنید برای استخدام نیرو به شیوه سنتی شما باید با تک تک افراد مراجعه کننده ملاقات داشته باشید و زمان خود را با پرسیدن یک سری سوالات مشابه سپری کنید. مطمئنا از دست دادن زمان مفید کاری با از دست دادن مشتری و سرمایه برابری می کند. حال اگر امکان برطرف کردن این مشکل در جامعه وجود ندارد ولی می توان تا حد ممکن از این اتلاف زمان جلوگیری کرد و همچنین با این قدم مبادرت به ترویج فرهنگ استفاده از اینترنت نمود. برای این منظور شما می توانید آگهی استخدام خود را بر روی اینترنت قرار دهید و اطلاعات مورد نیاز از قبیل رزومه افراد را دریافت کنید. برای نمونه از فرم استخدام در وب سایت اینترنتی گروه خدمات انفورماتیک بیت دیدن نمایید.

16. رقابت

رقابت شما را مجبور می کند که یک وب سایت داشته باشید اگر وب سایت نداشته باشید مشتریان شما به تدریج به سمت رقبای شما که دارای وب سایت هستند سوق داده می شوند.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

17. انتقال هرگونه اطلاعات محل کار

شما می توانید هرگونه اطلاعات از قبیل اطلاعات حسابداری، پرونده مشتریان، اطلاعات پرسنل، فروش روزانه، انبارداری، و همچنین تصویر و صدای زنده محل کار خود را بر روی فضای وب سایت خود انتقال دهید تا از هر مکان و در هر زمان از امورات کاری خود مطلع شوید. برای درج این اطلاعات شما نیاز به تخصص خاصی ندارید! گروه انفورماتیک بیت با تولید انواع نرم افزارهای انتقال و کنترل اطلاعات به زبان فارسی و بصورت کاملا ساده و کاربر پسند آماده ارائه این گونه خدمات می باشد.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

حداقل ‌٣ مورد برای داشتن یک وب سایت ضروری است:

1. دامنه یا (Domain) :

برای دسترسی بازدید کنندگان به وب سایت شماست. و همان نامی است که برای وب سایت خود انتخاب می کنیم . پسوندهای متعددی برای دامنه وجود دارد که مشهور ترین و پر کاربرد ترین آنها پسوند های .com .net .org می باشد. همچنین کشور های مختلف جهان دامنه های مختص خود آن کشور را نیز دارند مانند : ایران .ir یا انگلستان .uk یا آلمان .de و … . جهت مشاهده تعرفه قیمت های دامین به وب سایت اینترنتی گروه انفورماتیک بیت مراجعه نمایید.

همچنین لازم به ذکر است در راستای اهداف فروش و همچنین جلب رضایت خاطر مشتریان گرامی گروه انفورماتیک بیت در طرحی نو و کم نظیر دامنه های تمامی مشتریان طراحی وب سایت خود را به مدت 5 سال رایگان ارائه میدهد.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

2. میزبانی وب (Web Hosting) :

برای نگهداری فایل های مربوط به سایت شماست. همانند هارددیسک کامپیوتر شخصی شما فضایی روی یک کامپیوتر سرویس دهنده (Server) متصل به اینترنت است و با برقراری ارتباط با نام دامنه شما می تواند اطلاعات موجود در صفحات وب سایت شما را به مخاطب انتقال دهد. انتخاب یک میزبان مناسب بسیار مهم بوده و بایستی به موارد زیادی توجه داشته باشیم. جهت مشاهده لیست قیمت انواع سرویس های میزبانی وب به وب سایت اینترنتی گروه انفورماتیک بیت مراجعه نمایید.

ما نیز به لطف داشتن تکنولوژی سرویس های میزبانی خصوصی و در جهت ترویج فرهنگ استفاده از فناوری سرویس های رایگان ویژه ای را در صورت تطابق با درخواست شما در اختیار مشتریان گرامی می گذاریم.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

3. طراحی وب:

طراح وب صفحات سایت شما را در قالب فایل‌هایی طراحی کرده و روی سرویس دهنده قرار می دهد. مشخصات یک طراحی خوب عبارتند از: کار آمد بودن سایت، زیبایی و ظاهر مناسب، تناسب و همخوانی طراحی ظاهری با محتوا و موضوع وب سایت، کاربر پسند بودن، بهینه بودن برای موتورهای جستجو گر، استاندارد بودن و حداکثر سازگاری با مرورگرهای مختلف، سرعت بار گذاری بالا و به روز بودن نوع طراحی و برنامه نویسی سایت، قابلیت استفاده از سیستم مدیریت محتوا و ….

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

گروه انفورماتیک بیت با دانش طراحی صفحات وب به انواع زبان های برنامه نویسی از قبیل HTML, PHP, ASP, JAVASCRIPT, DHTML و همچنین با ارائه سیستم مدیریت محتوای خصوصی برای هر سفارش، قادر به ارائه تمامی وب سایت های مورد پسند مشتریان گرامی می باشد. همچنین در جهت رقابت سالم و کسب رضایت مشتریان گرامی، با توجه به نیاز مبرم اکثر مشتریان به سیستم مدیریت محتوا (جهت درج صفحات، انتقال اطلاعات، کنترل سایت، حذف صفحات و ... توسط مشتریان و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی) برخلاف اکثر مجموعه ها و شرکت های طراحی سایت سعی در ارائه این سیستم تا حد امکان بصورت رایگان و در برخی موارد خاص با حداقل هزینه آماده ارائه سیستم مدیریت محتوا برای وب سایت شما می باشیم.

طراحی حرفه ای وب سایت: 09158114494 گروه انفورماتیک بیت

سخن آخر:

لازم به ذکر است گروه انفورماتیک بیت با انجام راهکارهایی از قبیل تبلیغات در وب سایت رسمی بیت، سایت های آگهی، تبلیغات در موتورهای جستجو از قبیل گوگل، یاهو، ... و عقد قرارداد سئو ، ایمیل مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ و ... سعی در افزایش ترافیک بازدیدکنندگان سایت مشتریان می نماید. بدیهی است همانند مراجعه شما به تبلیغات اینترنتی گروه انفورماتیک بیت و آغاز ارتباط شما با ما، مشتریان فردای شما نیز همان بازدیدکنندگان امروز سایت شما هستند که به دنبال محصولات و خدمات معتبر و قابل اعتماد می باشند."از اینکه وقت خود را صرف مطالعه این مطلب نمودید صمیمانه سپاسگذاریم"محصولات و خدمات ما در یک نگاه:

1. ارائه سرویس های طراحی وب سایت و پرتال های سازمانی، خصوصی، شرکتی، شخصی و ... .

2. تولید و پشتیبانی انواع فروشگاه های مجازی جهت خرید و فروش اینترنتی

3. پیاده سازی تمامی امکانات دریافت و پرداخت وجه از تمامی حسابها، ارسال مرسوله، رهگیری سفارشات، پشتیبانی آنلاین و ... جهت استفاده در وب سایت های خرید و فروش

4. ارائه انواع سرویس های سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) و تبلیغات در گوگل، یاهو و ... جهت افزایش ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت شما

5. خدمات تبلیغات اینترنتی از قبیل ایمیل مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ، سایت های آگهی و ... .

6. خدمات تجارت الکترونیک شامل صدور کارت های اعتباری، خرید آنلاین از وب سایت های تجاری، عقد آنلاین قراردادهای تجاری و ... .

7. انواع سرویس های دامنه و میزبانی وب، ارائه انواع هاست های لینوکس، ویندوز

8. طراحی، اجرا و پشتیبانی انواع شبکه های کامپیوتری رایج در شرکتها، کارخانجات، آموزشگاه ها، ادارات دولتی و ... .

9. برنامه نویسی مشاغل و تولید انواع نرم افزارهای مالی، حسابرسی، خرد و فروش، حسابداری، انبارداری، کنترل حضور و غیاب، ... .

10. طراحی پیاده سازی انواع بانک های اطلاعاتی مورد استفاده شرکتها و سازمانها به زبان های SQL Server، My SQL، Oracle با سرویس پشتیبانی دائمی

11. تولید تمامی کاتالوگ های نرم افزاری و انیمیشن های گرافیکی جهت تبلیغات مورد استفاده در غرفه های نمایشگاه ها، توزیع ویژه شرکتها و ... .

12. تهیه، فروش و پشتیبانی سخت افزاری تمامی تجهیزات مورد نیاز خدمات ذکر شده

"به این امید که با جلب اعتماد شما، به درج نام مشتریان عزیز در لیست پروژه های انجام شده خود افتخار کنیم."

شما می توانید در صورت نیاز، از طریق ایمیل و یا بصورت ارتباط تلفنی با مدیریت مشاوره و فروش با ما در ارتباط باشید. همکاران ما در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه مشاوره و خدمات پشتیبانی به مشتریان عزیز می باشند.وب سایت گروه انفورماتیک بیت:

www.BIT-Team.ir

ایمیل مدیریت مشاوره و فروش:

info@BIT-Team.ir

تلفن مشاوره و فروش:

09158114494

BIT (Bluescreen Informatic Team)کلمات کلیدی: طراحی سایت در مشهد، طراحی وب سایت در مشهد، طراحی پرتال در مشهد، انواع پرتال فروشگاهی، پرتال سازمانی، پرتال اداری، پرتال شرکتی، پرتال بایگانی، فروشگاه اینترنتی در مشهد، فروشگاه آنلاین در مشهد، فروشگاه مجازی در مشهد، برنامه نویسی نرم افزار در مشهد، تولید نرم افزارهای مشاغل در مشهد، طراحی نرم افزارهای شغلی در مشهد، نرم افزار حسابداری در مشهد، نرم افزار حسابرسی در مشهد، نرم افزار مدیریتی در مشهد، نرم افزار بایگانی در مشهد، نرم افزار انبارداری در مشهد، نرم افزار جامع شغلی در مشهد ، تجارت الکترونیک در مشهد، صدور ویزا کارت در مشهد، صدور مسترکارت در مشهد، صدور کارت اعتباری بین المللی در مشهد، خدمات سئو در مشهد، بهینه سازی موتورهای جستجو در مشهد، تبلیغات اینترنتی در مشهد، تبلیغات آنلاین در مشهد، فروش آنلاین در مشهد، آگهی های اینترنتی در مشهد، آگهی های تبلیغاتی در مشهد، خدمات هاست و دامنه در مشهد، فروش هاست لینوکس در مشهد، فروش هاست ویندوز در مشهد، هاستینگ رایگان در مشهد، دامنه رایگان در مشهد، طراحی کاتالوگ های مالتی مدیا در مشهد، سی دی کاتالوگ در مشهد، دی وی دی کاتالوگ در مشهد، اجرای شبکه در مشهد، پیاده سازی شبکه در مشهد، پشتیبانی شبکه در مشهد، گروه انفورماتیک بیت مشهد


اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : bit.team
  • آدرس :
  • استان : سایر
  • تلفن : 09158114494
  • ایمیل : bit.team@yahoo.com
  • قیمت :
  • تعداد بازدید : 1853

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .