توصيه هاي دكتر رادمنش در خصوص بند انداز

این آگهی منقضی شده است .
توصيه هاي  دكتر رادمنش در خصوص بند انداز
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .

 < توصيه های دكتر رادمنش در خصوص دستگاه های بندانداز برقي >

 

 

 

توصيه هاي علمي دكتر یلدا رادمنش (متخصص پوست و زيبايي در كاليفرنيا)در خصوص دستگاه های بند انداز برقي:

 

در اينجا من قصد تبليغات بازرگاني محصولي را ندارم و فقط به واقعيت ها و نكات بهداشتي اشاره مي كنم كه به ارتقاء آگاهي مصرف كنندگان و حفظ سلامتي آنها كمك مي نمايد.

  

به نظر اينجانب دستگاه بند انداز برقي مي بايست حتما استاندارد و اورجينال باشد تا به پوست صورت و بدن صدمه وارد نكند.  در اين خصوص آنقدر كه كيفيت محصول مهم است، قيمت آن اهميت ندارد. بندانداز هاي برقي ارزان قيمت چيني تنها یک ماکت هستند که برای پوست انسان نیز مضر می باشند.

 

براي مثال شاخك هاي بنداندازهاي برقي غير اورجينال و چيني فقط از آهن ساخته شده اند و سطح شاخك هاي بندانداز هاي برقي غير اورجينال و چيني فاقد روكش طلا يا تيتانيوم مي باشد. لذا ممكن است خرده هاي آهن بر اثر سايش جذب پوست شده و با تركيب رطوبت پوست و اكسيژن هوا توليد اكسيد هاي خطرناكي كنند كه به پوست آسيب مي رسانند. بدانيد كه هزينه درمان بيماري هاي پوستي مسلما بسيار بيشتر از قيمت يك دستگاه بندانداز برقي چینی است.

 

ضمنا فنرها و شاخك هاي بندانداز هاي برقي غير اورجينال و چيني به جهت اينكه از آهن و برونز (برانز) ساخته شده اند بسيار شكننده و ضعيف هستند لذا حين بندانداختن احتمال شكسته شدن شاخك ها و فنر ها بر اثر فشار مستمر وجود دارد و ممكن است قطعات شكسته شده به چشم كاربر آسيب برسانند. در مجموع، اگر قرار بود سازنده هاي چيني در ساخت محصولات خود به کارایی و ايمني آن توجه داشته باشند، هيچگاه نمي توانستند محصولاتشان را با قيمت ناچيز در بازار جهاني بفروشند.  

 

اما فنر ها و شاخك هاي دستگاه بنداندازبرقي اورجينال سنس-هير با آلياژي از فولاد زنگ نزن، نقره و تيتانيوم  ساخته شده اند و سطح شاخك ها نيز كاملا با نانو سيلور (نقره)، طلا يا تيتانيوم پوشيده شده است كه نه تنها ايجاد بيماري هاي پوستي نمي كند بلكه ضد باكتري و ضد ميكروب هستند.

 

ضمنا  فنر و شاخك هاي دستگاه بندانداز برقي اورجينال سنس-هير بسيار مقاوم و قابل انعطاف مي باشند لذا بر اثر فشار مستمر احتمال شكستن فنر و شاخك ها وجود ندارد و در اينجاست كه رعايت اصول ايمني، ضريب اطمينان محصول اورجينال سنس-هير را افزايش داده است.

 

جنس بدنه بندانداز هاي برقي چيني از پلاستيك هاي نامرغوب بازيافتي است كه با رنگ هاي شيميايي تركيب شده است و ايجاد حساسيت هاي پوستي مي كند. اما بدنه دستگاه بندانداز برقي اورجينال سنس-هير از تركيب مواد پلاستيك استاندارد (اي بي اس با پوشش نانو سیلور) ساخته شده اند كه بسيار مقاومند و به پوست دست آسيب نمي رسانند.

 

نخ بنداندازهاي چيني از الياف مصنوعي تهيه شده اند و فاقد پوشش مناسب مي باشد. لذا نخ هاي چيني كاملا غير بهداشتي بوده و در دراز مدت حساسيت هاي پوستي ايجاد مي كنند. ضمنا نخ هاي چيني حين بندانداختن سريع پاره مي شوند. برخي فروشندگان متقلب ادعا مي كنند كه نخ بنداندازهاي برقي چيني ساخت ايتاليا است. قيمت يك جين نخ ابريشم طبيعي ايتاليايي فقط سي و هشت هزار تومان است كه برابر قيمت يك دستگاه بندانداز برقي چيني است. حال چطور امكان دارد فروشنده اي يك دستگاه بندانداز برقي چيني را با يك جين نخ ابريشم طبيعي ايتاليايي فقط سي و پنج هزار تومان بفروشد؟!

 

اما نخ دستگاه بندانداز برقي سنس-هير از ابريشم طبيعي ايتاليايي با پوشش نانو سيلور (نقره) ساخته شده است كه كاملا ضد باكتري و ضد ميكروب بوده و مثل نخ دندان اورال-بي كاملا بهداشتي هستند. ضمنا نخ دستگاه بندانداز برقي اتوماتیک سنس-هير در ساشه هاي استريل يكبار مصرف هم بسته بندي شده اند كه بسيار مناسب پوست هاي حساس بانوان مي باشد...

 

خانم دکتر یاسمین رادمنش (خواهر خانم دکتر یلدا رادمنش) در مقاله ای علمی بیان داشته، برای اینکه بهای تمام شده محصولات چینی کاهش یابد، تولید کنندگان چینی از مواد شیمیایی غیر استاندارد در ساخت محصولاتشان استفاده می کنند. جالب اینجاست که خود مردم چین از مواد طبیعی و اورگانیک (نظیر چای سبز) استفاده می کنند. به عبارت دیگر چینی ها مواد شیمیایی مضر را به کشور های جهان سوم صادرات می کنند و در ازاء آن چینی ها منابع و مواد طبیعی را از کشور های جهان سوم برای مصرف خودشان و بازارهای اروپایی خریداری می کنند. همانطوریکه می دانید سرطان از طریق ازدیاد مواد شیمیایی مضر در بدن انسان به وجود می آید. در یک دهه اخیر با ازدیاد واردات انواع محصولات چینی به کشور های جهان سوم (از میوه و مواد اولیه داروها و مواد غذایی گرفته تا محصولات آرایشی و بهداشتی چینی) ، تعداد مبتلایان به سرطان نیز افزایش یافته است. آیا می دانید که کمتر از ده درصد مبتلایان به سرطان، با درمان های امروزی به زندگی عادی بر می گردند؟ اکثر مبتلایان به سرطان از اقشار کم درآمد جامعه هستند که توان خرید محصولات اورگانیک (طبیعی) یا محصولات اورجینال استاندارد را نداشته اند و زمانیکه این افراد به سرطان مبتلا شدند ، حتی توان خرید داروهای اورجینال اروپایی یا آمریکایی را نداشتند. بعضی از سرطان ها رشد سریع دارند یا گاها چند سال پس از ابتلای فرد به سرطان تشخیص داده می شوند. بهترین راه مبارزه با سرطان ، پیشگیری از سرطان است. این بدین معنی است که هر فرد باید محصولات مرغوب اورجینال و محصولات طبیعی (اورگانیک) را جایگزین محصولات شیمیایی و محصولات نامرغوب چینی و هندی کند. به عنوان مثال یک عامل ابتلا به سرطان پوست ، استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی نامرغوب و ارزان قیمت چینی است که از طریق خرید پستی یا کانالهای ماهواره ای به دست مصرف کنندگان می رسد.  شرکت دو کبوتر طلایی از جمله شرکت هایی است که در یک دهه اخیر تلاش کرده است محصولات مرغوب اورجینال و محصولات طبیعی (اورگانیک) را به دست متقاضیان برساند و همچنین این شرکت با همکاری متخصصین دلسوز مستمرا در جهت ترویج فرهنگ مصرف محصولات مرغوب اورجینال و محصولات طبیعی (اورگانیک) کوشیده است.

 

البته من در اينجا به اختصار فقط به چند نكته ايمني اشاره كردم. مسلما تفاوت ها بسيار است. اگرچه كپي كاران چيني اسباب بازي هايي شبيه بندانداز برقي را براي دختر بچه ها ساخته اند ولي بدانيد اين ماکت های ارزان قيمت نه تنها قابل مقايسه با دستگاه بندانداز برقي اتوماتیک اورجينال سنس-هير نبوده بلكه كاربردي هم براي بزرگسالان ندارند. در نگاه اول ممكن است اين دو شبيه هم باشند ولي در عمل مصرف كنندگان محصولات چيني، هميشه مال باختگاني پشيمان بوده اند كه آسيب هاي فيزيكي يا رواني از اين اسباب بازي هاي چيني ديده اند.

 

در نهايت، زيبايي سرمايه ايست كه بايد به آن افزود. انسان خردمند هيچگاه سلامتي خود را با اسباب بازي هاي نامرغوب چيني به خطر نمي اندازد و قبل از خريد هر محصولي كاملا تحقيق مي كند و سپس بهترين را انتخاب مي كند. به خاطر داشته باشيد كه سلامتي شما همواره در اولويت است. لذا فقط محصول اورجينال از داروخانه ها بخريد!

 

مدل خانگي دستگاه بندانداز برقي اتوماتیک اورجينال سنس-هير كه محصول كارخانه سامسونگ كره جنوبي است، بسيار مقرون بصرفه است زيرا داراي عمر مفيد طولاني مدت بوده و مصرف كننده فقط هشتاد و پنج دلار آمريكا به ازاء يك دستگاه بندانداز برقي اتوماتیک اورجينال سنس-هير مي پردازد.

 

در صورتيكه بندانداز برقي چيني داراي يك عمر مفيد حداكثر دو ماهه بوده و مصرف كننده مجبور است هر دو ماه يكبار يك ماکت بندانداز برقي چيني به ارزش بیست و پنج  دلار آمريكا بخرد. اين بدين معني است كه مصرف كننده هر سال بايد مبلغ یکصد و پنجاه  دلار آمريكا بابت خريد ماکت بندانداز برقي چيني هزينه كند.

 

پس بي حكمت نيست كه انگليسي ها مي گويند: هنوز آنقدر پولدار نشدم كه جنس ارزان چيني بخرم!!!

 

انتخاب با شما! دستگاه بندانداز برقي اتوماتیک اورجينال سنس-هير يا ماکت بندانداز برقي چيني؟

 

سنس-هير، تنها دستگاه بندانداز برقي اتوماتیک اورجینال

مورد تائيد سازمان استاندارد، وزارت بهداشت و وزارت بازرگاني

موجود در داروخانه هاي معتبر سراسر كشور

 

آيا مي دانيد تفاوت بین دستگاه بندانداز برقي اتوماتیک اورجينال و غیر اورجینال (ماکت های چینی) چيست؟

براي اطلاعات بيشتر، به وب سايت فارسي سنس-هير مراجعه فرمائيد

 

 

 

 

دکتر ياسمين رادمنشروانپزشک، متخصص زنان و زايمان و موسس مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش و کلينيک سلامت خانواده در کاليفرنيا، به اتفاق خواهرش (دکتر یلدا رادمنش)نيمي از وقت گرانبهاي خود را صرف مشاوره و درمان رايگان بيماران در سراسر دنيا صرف نموده است. جهت دريافت مشاوره پزشکي آنلاين رايگان، لطفا از طريق آدرس فيس-بوک زير اقدام فرمائيد:

 

 


اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : توصيه هاي علمي دكتر رادمنش در خصوص بندانداز
  • آدرس : P.O. Box: 14155-1119, Valiasr SQ. Post Office, Tehran, Iran www.sanshair.com
  • استان : سایر
  • تلفن : 00131044405050
  • ایمیل : ORDER@SANSHAIR.IR
  • قیمت : 0 Ir-Rials
  • تعداد بازدید : 1384

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .