فروش امتیاز مسکن تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران

این آگهی منقضی شده است .
	 فروش امتیاز مسکن تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .

این منطقه پر از برج هست که دارن ساخته می شن و بالا میرن و سود خوبی رو برای خریداران همراه دارن، من فقط با تعاونی های معتبر و مطمئن کار می کنم که ثبت شده باشن و سند داشته باشن، دنبال سود هستم اما نه با ضرر خریدار و بزرگترین زرنگی در کارم رو صداقت می دونم.

قیمت امتیازی که به شما فروخته می شه بسته به اینکه پروژه تو چه مرحله ای هست و واریزیش چقدر هست متغیره، هر چی پروژه رو به اتمام بزاره امتیاز گرونتر و واریزی بیشتره و برعکس در شروع پروژه واریزی کمتر و امتیاز پائین تر هست و راحت تر می تونید بخرید.

پروژه های این منطقه برای کسایی که می خوان سرمایه گذاری کنن و یا کسایی که ساکن مناطق مرکزی و جنوبی تهران هستن و می خوان از بافت فرسوده و آلوده ی تهران مرکزی راحت شن و کرجی هایی که روزی دوبار شلوغی مترو و ترافیک نفس گیر اتوبان تهران کرج تجربه می کنن و شهرستانی هایی که می خوان تو تهران ملک داشته باشن خیلی خوبه
سوالی داشتین باهام تماس بگیرید:09122408477

این مطالبم راجب منطقه می زارم:
منطقه ۲۲، در سطح تهران و فرا شهری قابلیت دسترسی بی نظیری دارد.دو اتوبان همت و حکیم که اصلی ترین شریانات غرب به شرق شهر تهران محسوب می شود. از جمله دسترسی های مهم منطقه در سطح فرامنطقه ای نیز می توان به آزاد راه تهران- کرج و بزرگراه در حال احداث تهران- شمال به عنوان شریان اصلی شمال به جنوب کشور، اشاره نمود. هم چنین دروازه غربی کلانشهر تهران نیز محسوب می شود.دارای بالاترین سرانه کاربری فضای سبز و فضاهای خدماتی است. هم چنین حجم ترافیک و آلودگی هوا در این منطقه بسیار پایین است. ۲۶ درصد این منطقه را فضاهای سبز، به خود اختصاص داده اند.
پروژهای شاخص این منطقه که به بهره برداری رسیده اند: پارک جنگلی چیتگر،دریاچه شهدای خلیج فارس، آبشار تهران، بوستان جوانمردان..
منطقه 22 تجسمي از تهران آينده است و اکنون این منطقه بعنوان گسترده ترین منطقه تهران شاهد اجرای بزرگترین پروژه های عمرانی همچون پردیسهای درمانی ،مرکز فوق تخصصی مغز و اعصاب پروفسور سمیعی به نام تریتا که نمای آن شکل مغز انسان خواهد بود، بزرگترین مرکز چشم پزشکی، و مجموعه فرهنگی، تفریحی، ورزشی و تجاری هزارویک شب(بزرگترین شهر بازی خاورمیانه) که دارای هتل و پارک آبی است و با احداث پروژه احداث مونوریل تفریحی در منطقه به قطب گردشگری تهران بزرگ تبدیل خواهد شد

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : ahmadi
  • آدرس : تهران_ منطقه22
  • استان : سایر
  • تلفن : 09122408477
  • ایمیل : ali_ahmadi_sib@yahoo.com
  • قیمت : توافقی
  • تعداد بازدید : 4585

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .