کلینیک فوق تخصصی پوست وموی رویش

این آگهی منقضی شده است .
کلینیک فوق تخصصی پوست وموی رویش
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .


27801586516167178301.jpg


تزریق فیلرها و بوتاکس
کلینیک رویش: تهران- خیابان باهنر( نیاوران)، خیابان رفیعی، پلاک 15

تلفن: 26118420 - 26119520 - 22732661ما دوست داریم شما را بهتر از آنچه اکنون هستید ببینیم
پرکننده های پوستی می تواند برای پرکردن خطوط چروک عمیق ونیز می تواند برای برجسته سازی لبها، اصلاح فرورفتگی ها وافتادگی های پوست ، متناسب سازی اطراف لب، دور دهان ، دور چشم و حتی احیای پوست به کار روند.

تزریق ژل برای از بین بردن خط اخم، صاف کردن چین های عمیق دو طرف دهان، برجسته کردن گونه و حجم دادن به لب انجام می گیرد. در حال حاضر بهترین ژل های مورد استفاده در سراسر دنیا ژل های هیالورونیک است . هیالورونیک اسید از اجرای طبیعی ساختمان پوست می باشد و موجب لطافت و قوام پوست می گردد. با افزایش سن تولید هیالورونیک اسید در پوست کاهش می یابد در نتیجه پوست نازک و شل گشته دچار افتادگی و چین و چروک می شود.

پرکننده ها نتایج فوری دارند و بر اساس پرکننده مورد استفاده ، ماندگاری پرکننده های مورد استفاده با هم فرق می کند که البته بسته به نوع پرکننده و در اشخاص مختلف می تواند متفاوت باشد.

ماندگاری ژل های هیالورونیک معمولا 6 تا 9 ماه بوده و سپس جذب می شوند. این ژل ها نیازی به تست حساسیت ندارند و الرژی ایجاد نمی کنند و در زیر پوست حرکت و ریزش ندارند.

تزریق چربی روشی است که در ان سلول های چربی از نواحی پهلو و شکم خارج شده پس از جدا سازی سلولهای زنده چربی به عنوان یک فیلر بیولوژیک به منظور حجم دادن ناحیه ای از بدن یا صورت، پرکردن نقص پوستی و اغلب با هدف جوانسازی صورت در نواحی مورد نیاز تزریق می شود.
برای شما که فکر می کنید چهره تان مسن تر از سنتان نشان می دهدبوتاکس چگونه عمل می کند؟

بوتاکس از طریق بلوک ایمپالس عصبی عمل می کند و باعث کاهش حرکت عضلات می شود. با کاهش حرکت ، سطح پوست به تدریج صاف می شود و خطوط متوسط تا شدید شروع به ناپدید شدن می کنند.

طی چند روز پس از تزریق بوتاکس نتایج درمانی قابل مشاهده خواهند بود. اثر بوتاکس حدود 4 تا 6 ماه باقی می ماند بوتاکس می تواند چروک های دینامیک را از بین ببرد اما چروک های عمیق و استاتیک ممکن است به درمان های جایگزین مثل تزریق فیلرها نیاز داشته باشند.+ نوشته شده در پنجشنبه بیست و چهارم مرداد 1392ساعت 13:41 توسط کلینیک رویش( کلینیک فوق تخصصی پوست و مو) | نظر بدهید

--------------------------------------------------------------------------------


تزریق ژل و فیلرها


25372052800801907497.jpg


پیوند موی طبیعی کلینیک رویش
کلینیک رویش: تهران، خیابان باهنر( نیاوران)، خیابان رفیعی، پلاک 15

تلفن: 26118420 - 26119520 - 22732661
آدم ها فقط در یک چیز مشترک اند: متفاوت بودن

با رویش بیشتر متفاوت باشید


پیوند موی طبیعی اکنون دیگر به عنوان درمانی قطعی خود را به همگان شناسانده است اما همچنان برای متقاضیان این سوال وجود دارد که چگونه می می توانند به ایده ال خود برسند؟ کدام کلینیک می تواند خواسته ها و توقعات انها را جامه عمل بپوشاند؟

رویش استانداردها را به شما می شناساند و با متخصصین خبره خود زیباترین و با کیفیت ترین پیوند موی طبیعی را به شما تقدیم می کند.

رویش بدون تردید یکی از پیشگامان کیفیت در زمینه انجام پیوند موی طبیعی می باشد. پزشکان ما با بیش از هفت سال سابقه موفق در این زمینه بهترین پیشنهاد را در زمینه انتخاب و انجام تکنیک مناسب به طور انحصاری برای هر متقاضی ارایه می نمایند.

امروز متقاضیان پیوند مو به دنبال بدست اوردن استانداردهای مناسب در پیوند موهستند. پیوند مو زمانی موفق خواهد بود که پزشک بتواند تمام نیازهای فرد را حتی الامکان پاسخ گوید، محدوده خط رویش باید به گونه ای باشد که برای هر فرد به صورت انحصاری طراحی شود ، تناسب طول پیشانی با فرم صورت لحاظ شود و ویژگی های قومی و نژادی و حتی فرهنگی با در نظر گرفتن وسعت طاسی و ویژگی ها ی پیازهای موی قابل دسترس در ناحیه بانک مو لحاظ شود.

33000934107071528353.jpg 47627020586252231659.jpg

ما مراقب بانک شما هستیم

دررویش کلیه تکنیک های پیوند موی طبیعی ارایه می شود.انچه رویش را متمایز می سازد: خط رویش در جایگاه مورد نظر شما و به طور کاملا طبیعی، تراکم در حداکثر ممکن با حداقل زمان کاشت و حداقل جلسات و نیز اطمینان از به هدر نرفتن پیازهای موی شماست .

الگوی طاسی در افراد مختلف متفاوت است و در بعضی افراد بخصوص در جوانان زیر سی سال می تواند در حال پیشرفت باشد. پزشکان متبحر ما می توانند برنامه ای دقیق برا حداکثر استفاده از بانک موی شما داشته باشند تا بتوانند پاسخگوی خواسته ها و توقعات کلیه متقاضیان در حال و اینده باشند.


Hair Transplant Procedureکلینیک رویش: تهران، خیابان باهنر( نیاوران)، خیابان رفیعی، پلاک 15

تلفن: 26118420 - 26119520 - 22732661FUTتکنیک

در این تکنیک پیازهای مو به صورت یک نوار برداشته شده و سپس در زیر میکروسکوپ های کاملا تخصص مورد جداسازی قرار می گیرد. پیشرفت های جدید در این تکنیک این اجازه را به ما می دهد که حداکثر استفاده از پیازهای مو انجام گیرد، هیچ یک از پیازهای مو دچار آسیب و له شدگی نشده و سلول های بنیادی کاملا سالم از بافت سر برداشته به محل مورد نظر انتقال یابد.


FUEتکنیک

در این تکنیک پیازهای مو با استفاده از میکرو پانچ به صورت تک تک برداشته می شوند و در محل مورد نظر پیوند می شوند. رویش توانسته است با استفاده از تکنولوژی مدرن اتوماسیون به حداکثر سرعت و کیفیت بالای پیازهای برداشته شده و حداقل اسیب به پیازها دست یابد به گونه ای که در این تکنیک هم بتوان به تراکم های مناسب رسید.


برچسب‌ها: لیزر موهای زاید
ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه بیست و چهارم مرداد 1392ساعت 13:41 توسط کلینیک رویش( کلینیک فوق تخصصی پوست و مو) | نظر بدهید

--------------------------------------------------------------------------------


لیزر موهای زاید

31412072653021965572.jpg 24330767583701452077.jpg
لیزر موهای زاید
آیا به دورریختن باورهای کهنه اندیشیده اید؟
در حال حاضر استفاده از لیزر بهترین گزینه برای درمان موهای ناخواسته و یا زائد است. در این مرکز با استفاده از لیزرها و پیشرفته و تحت نظر متخصصان پوست در حداقل جلسات درمانی به نتایج دلخواه دست می یابیم. کسانی که مایل به استفاده مکرر از روش های معمول برای از بین بردن موهای زاید و ناخواسته نباشند و به دنبال نتیجه قطعی تر و دایمی تر باشند با لیزرهای پیشرفته ما به هدف خود خواهد رسید. مزیت درمان لیزی در رویش کسب حداکثر نتیجه بدون درد یا با حداقل درد خواهد بود.+ نوشته شده در پنجشنبه بیست و چهارم مرداد 1392ساعت 13:40 توسط کلینیک رویش( کلینیک فوق تخصصی پوست و مو) | نظر بدهید

--------------------------------------------------------------------------------


جوانسازی
جوانسازی

کلینیک رویش: تهران - خیابان باهنر( نیاوران)، خیابان رفیعی، پلاک 15

تلفن: 26118420 - 26119520 - 22732661
با رویش در جوانی وزیبایی از خود سبقت بگیرید
برای جوانسازی پوست باید لایه های کدرو سطحی برداشت شود، نقاط قهوه ای و لکه های ناشی از افتاب اصلاح شود چروک ها ی ناشی از افزایش سن ، مصرف سیگارو تابش افتاب و همچنین منافذ باز درمان شوند در رویشک با کمک لیزرها ی پیشرفته به این هدف دست یافته ایم. مزیت دیگری که علاوه بر اهداف بالا به شما تقدیم می شود درمان افتادگی و شلی پوست ناشی از افزایش سن می باشد. در پیلینگ لیزری علاوه بر آنکه پوست بازسازی شده و لایه های سطحی آن تخریب می شوند و پوستی شاداب و صاف و با طراوت برجای می ماند، رشته های آسیب دیده کلاژن بازسازی شده ونیز کلاژن سازی تحریک می شود بنابرین قوام پوست بهبود یافته و وشلی و افتادگی آن اصلاح می شود. در صورت مراقبت صحیح از پوست و قرار نگرفتن در معرض آفتاب اثار سودمند این عمل که معمولا در یک تا سه جلسه انجام می شود تا چند سال باقی می ماند.

از پیلینگ لیزری برای درمان ضایعات زیر استفاده می شود:

از بین بردن خطوط و چروکها ظریف تا متوسط روی صورت به ویژه بالای لب، گونه و پیشانی.

پیلینگ لیزری با استفاده از لیزر CO2 فرکشنال به ما کمک کرده تا به نتایج درخشانی بخصوص در درمان چروک های دور دهان و چشم دست یابیم. و وضعیت پوست را پنجاه تا هشتاد درصد بهبود بخشیم.از بین بردن خطوط اخم

رفع لک های پوستی

بهبود وصاف کردن جوشگاه های ناشی از افزایش سن

رفع اسیب های پوستی ناشی از افتاب

رفع اثار ناشی از اکنه یا ابله مرغان

لایه برداری لیزری در کمتر از یک ساعت انجام می شود، بلافاصله پس از عمل پوست برافروخته و به رنگ صورتی پررنگ یا قرمز در می اید سپس پوست قهوه ای شده و به تدریج پوسته ریزی می نماید، بعد از 7 تا 10 روز به تدریج ظاهری طبیعی می یابد و پوستی جوان و شاداب بر جای می ماند.

فتوفیشیال

در فتو فیشیال از برای جوانسازی استفاده می شود. تفاوت فتوفیشیال با لایه برداری لیزری در این است که روی پوست زخم ایجاد نمی شود ولی می تواند برای اصلاح لک ها ، از بین بردن منافذ باز و نیز سفت شد ن پوست نتایج بسیار درخشانی را پدید آورد. مزیت ان این است حتی در فواصل 10 روزه انجام شود بنابرین برای کسانی که شاغل هستند گزینه بسیار مناسبی است.

برچسب‌ها: کلینیک رویش, تهران, خیابان باهنر, نیاوران, خیابان رفیعی
+ نوشته شده در پنجشنبه بیست و چهارم مرداد 1392ساعت 13:40 توسط کلینیک رویش( کلینیک فوق تخصصی پوست و مو) | نظر بدهید

--------------------------------------------------------------------------------


درمانگاه تخصصی پوست، مو و لیزر - پیوند موی طبیعی کلینیک رویش
کلینیک رویش: تهران- خیابان باهنر( نیاوران)، خیابان رفیعی، پلاک 15

تلفن: 26118420-26119520 - 22732661

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : کلینیک فوق تخصصی پوست و موی رویش
  • آدرس :
  • استان : سایر
  • تلفن :
  • ایمیل : taati.mehdi@yahoo.com
  • قیمت :
  • تعداد بازدید : 1618

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .