نرم افزار مالتی مدیا

این آگهی منقضی شده است .
نرم افزار مالتی مدیا
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .
تولید نرم افزار های "مالتی مدیا " با کد های ActionScript در flash با حجمی متفاوت برای امور تبلیغاتی ، آموزشی ، و ...مزایای استفاده از کاتالوگ الکترونیکی و طراحی مالتی مدیابا توجه به چندرسانه ای بودن بهترین تاثیر را در نظر بازدیدکنندگان دارد .

سی دی مولتی مدیا از هر کتابچه، بروشور و یا کاتولوگ چاپی جذابتر بوده و به علاوه هزینه کمی را در پی دارد.

سی دی مولتی مدیا فقط یکبار طراحی و تولید شده و با هزینۀ کمی قابل تغییر است، در حالی که تغییر نسخه چاپی مراحل متعدد و پر هزینه ای را در بر داشته و اکثرا موجب طرّاحی مجدد محصولات می گردد .

سهولت کپی برداری و به تعداد مورد نظر تکثیر کردن یکی دیگر از ویژگی های سی دی مولتی مدیا می باشد. مثلا برای کاتالوگ چاپ شده، شما باید برای چاپ دوباره کاتالوگ ، اجبارا به آن شرکت یا چاپخانه مراجعه کرده و این در حالیست که برای سی دی مولتی مدیا و کاتالوگ الکترونیکی، میتوانید با کامپیوتر شخصی خود در منزل آنها را به تعداد دلخواه تکثیر کنید.

سی دی مالتی مدیا به اندازه یک سایت محدود نیست و می تواند به سادگی تمامی اطلاعات و تصاویر را به طور کامل شرح داد.------------------------------------------------------------------------------------------------سی دی مالتی مدیا یا سی دی چند رسانه ای یکی از جذاب ترین روش های تبلیغاتی برای معرفی شرکت و محصولات آن شرکت می باشد.سی دی مالتی مدیا به جهت استفاده از تکنولوژی ، به روز بودن و جدید بودن آن مخاطبین بسیار جدیدی را به خود جذب کارکرده و باعت استفاده از سی دی و آشنا شدن کاربر با محصولات و خدمات شرکت می گردد.از آنجاییکه امروزه استفاده از تبلیغات کاغذی مانند کاتالوگ ، بروشور، و برگه های چاپی بسیار فراگیر شده و فقط از حس دیداری و لامسه افراد جهت جذب افراد استفاده کرده عملاً در دراز مدت کاربران زمان کمتری را برای دیدن و یا نگهداری کاتالوگ های کاغذی صرف می کنند. هر چند که تهیه کاتالوگ های کاغذی هزینه بسیار بالاتر و امکانات بسیار کمتری را نسبت به سی دی مالتی مدیا یا سی دی تبلیغاتی دارد.

سی دی مالتی مدیا امکان به روز رسانی اطلاعات استفاده از صدا ، تصویر ، فیلم ، انیمیشن ، موزیک ، اسلاید عکس ، نمایش حجم بسیار زیاد اطلاعات ، استفاده از فایل ها فنی محصولات و.... را دارا می باشند که از قابلیت و قدرت بسیار زیاد سی دی جهت جذب کاربران به سی دی چند رسانه ای است.

امکان چاپ و تولید سی دی مالتی مدیا در اندازه و سایز های متفاوت حتی تولید آن مانند طرح لوگوی شرکت از ویژگی های منحصر به فرد سی دی مالتی مدیا می باشد. سی دی های چند رسانه ای و یا مالتی مدیا به سیستم کاربر وابسته نبوده و بر روی هر سیستمی به راحتی قابل اجرا می باشد که با توجه به قابلیت سازگاری آن بر روی سیستم های مختلف بر محبوبیت این سی دی ها افزوده است.تنها یک تماس با شما فاصله داریم...


,

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : مهندس عسگری
  • آدرس :
  • استان : سایر
  • تلفن : 09138031646
  • ایمیل : farzam6565@yahoo.com
  • قیمت :
  • تعداد بازدید : 3341

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .