بازار تجاری سازی فناوری و دارایی های فکری

این آگهی منقضی شده است .
بازار تجاری سازی فناوری و دارایی های فکری
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .
در این بازار (www.ipbazaar.ir) شما می توانید به خرید و فروش انواع دارایی های فکری بپردازید: دارایی های فکری در این بازار در شش گروه تخصصی طبقه بندی شده اند:
1- اختراعات (Patent):
با ثبت و عرضه موضوع اختراع خود در این بازار میتوانید آن را در معرض دید هزاران نفر دیگر قرار دهید تا سرمایه گذار مناسبی برای مشارکت یا واگذاری امتیاز اختراع خود پیدا کنید.
2- دانش فنی (Technical Knowledge):
با ثبت و عرضه دانش فنی خود در این قسمت دنیای جدیدی به روی خود باز کنید و با فروش دانش فنی خود سرمایه مناسبی برای زندگی تان تامین نمایید.
3- تالیفات (Authorship):
اگر کتاب، مقاله، پایان نامه، گزارش پروژه، گزارش کارآموزی یا جزوه ای تالیف کرده اید، میتوانید با ثبت و عرضه آن در این بازار آن را در معرض دید ناشران یا اساتید و معلمان و دانشجویان قرار دهید. چه بسا کسی مایل به خرید امتیاز اثر شما و چاپ آن به نام خود باشد.
4- نشان های تجاری (Trademark):
اگر در فعالیتهایی از قبیل طراحی لوگو، اوراق اداری، ثبت نامهای تجاری، ثبت دومین و هاست و ... مشغول هستید و قصد فروش دستاوردهای خود را دارید، میتوانید در اینجا در معرض عموم قرار دهید.
شرکت ها و موسسات تجاری که تمایل به واگذاری کلی سهام یا بخشی از آن را دارند، نیز می توانند در این قسمت تقاضای خود را اعلام نمایند.
5- پروانه های کسب و کار (License):
در صورتیکه بنا به دلیلی تمایل به واگذاری مجوز فعالیت یا پروانه کسب و کار خود را دارید می‌توانید نسبت به ثبت آن در این قسمت اقدام نمایید. 6- طرح توجیهی (Business Plan):
اگر برای اخذ تسهیلات از بانک ها یا موسسات سرمایه گذاری در خصوص طرحهای تولیدی یا خدماتی طرح توجیهی نوشته اید یا در نوشتن طرح توجیهی در طرح های مختلف حرفه ای هستید، میتوانید طرحهای توجیهی آماده خود را در این بخش معرفی کنید.

, فایبرگلاس , تلویزیون , فیلم , سولفات , تیزر , مصالح ساختمانی , بلوک , پرده شیدرول , خرید آنلاین , سینما , پشم شیشه , معدن , سریال , لوله ایرانیت , لوله سیمانی , طرح توجیهی , معدن سولفات سديوم , سولفات سديوم , معدن با سند , معدن با پروانع بهره برداري , معدن با چام عميق , معدن با بازكول , استخراج از معدن , معدن در منطقه قم , mine , تیتراژ , موشن گرافیک , گرافیک متحرک , بامبوهای چاپی , ریسه 3سانتی تصویری دو رو چاپ , پلی دراپه تصویری دورو چاپ , کاغذ دیواری قابل شستشو و جابجایی , تنها فروشگاه رسمی خرید و فروش کارت های یوگی او در ایران , تنها فروشگاه دارنده کارت های فارسی در ایران , عرشه نگهدارنده کارت های بازی یوگی او , لوازم جانبی یوگی او , پکیج یوگی او , کارت های بازی یوگی او , yugioh yu gi oh , ورق ایرانیت , بازار دارایی فکری , بازار فناوری , فن بازار , تجاری سازی طرح و ایده , خرید و فروش اختراع , تجارت اختراع , دانش فنی , کپی رایت , نشان های تجاری , پروانه کسب و کار , بورس ایده ,

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده :
  • آدرس :
  • استان : سایر
  • تلفن :
  • ایمیل : info@ipbazaar.ir
  • قیمت :
  • تعداد بازدید : 1543

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .