چربی سوز اوکسی الیت پرو

این آگهی منقضی شده است .
چربی سوز اوکسی الیت پرو
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .

چربی سوز اوکس الیت پرو
OxyELITE Pro
یکی از منحصر به فرد ترین و سالم ترین چربی سوزهای دنیا
ساخت کمپانی یو اپی لیز آمریکا


چربی سوز مخصوص کاهش سایز در ناحیه
شکم و پهلو
و تنها چربی سوز مجود با این ویژگی


فرمول جدید چربی سوز اکسی الیت پرو، برترین محصول شرکت یو اس پی لبز و یکی از تاپ ترین چربی سوز های چند سال اخیر!از مزایای این چربی سوز میتوان به کاهش سطوح چربی در دور شکم و پهلو ها و افزایش انرژی پایدار در طول روز اشاره کرد.
تصویر ناحیه های تحت تاثیر چربی سوز اوکسی الیت

چربی سوز های بسیاری هستند که توانایی ترموژنیک و افزایش متابولیسم را دارنداما علت قوی بودن چربی سوز اکسی الیت پرو، مهار آلفا 2 در نقاط حساس جذب کننده چربی ها(شکم،باسن) است.علت تجمع چربی ها و سخت به چرخه سوخت در آمدن چربی ها در این نقاط که بیشترین تجمع چربی در آن دیده میشود، گیرنده های آلفا 2 هستند که باعث میشوند چربی ها در این نواحی به دام افتاده و مانند خرس قطبی در زمستان به خواب عمیق و طولانی بروند.در اصطلاح به این قسمت( لکه مشکل) میگویند که سخت ترین قسمت کار در چربی سوزی میباشد

جدول ترکیبات چربی سوز
OxyElit Pro

یکی از توانایی های مکمل اکسی الیت مهار گیرنده های آلفا 2 و بتا 2هست،با این کار چربی های قفل شده در قسمت های شکم و اطراف آن به راحتی شکسته و وارد جریان سوخت و ساز بدن میشوند.
برای تقویت عملکرد این چربی سوز از مواد دیگری با توانایی چربی سوزی استفاده شده است که باعث افزایش سوخت و ساز بدن و بهبود عملکرد تیروئید میشوند.


متن لاتین درج شده برروی محصول

"The Exercise Stim" activates key fat burning/anti-catabolic receptor while supporting vasodilation!* No other compound in existence is believed to have all three of these features!*
Triple "plus" fat-burning pathway targeting Beta-2 & Alpha-2 receptor (i.e. trouble spots) with additional PKA & T3/T4 targeting to enhance experience!*
When it comes to improving how you look, subcutaneous fat is of primary concern because it is the fat that's just below your skin. It covers your abs and hides your muscles...
How much subcutaneous fat you have means the difference between looking shredded or looking like you own stock in a donut house.
Why Is The Last Place To Lose Fat The First Place To Gain Fat?
It doesn't seem fair, but unfortunately it's true...It may be your stomach, love handles, or thighs... Fat sticks to these areas like Super Glue® and hangs on for dear life... Why does this happen?
Your Body Fat is Being Held Hostage
It's called the Alpha-2 receptor - and, if fat loss is your goal - it's your absolute worst enemy ...
If the Alpha-2 receptor wants you to store fat, you're going to store fat - and lots of it - in the worst possible places ..
The Alpha-2 receptor is responsible for inhibiting lipolysis - which basically means it allows the body to store fat AND prevents the body from burning fat...
In Other Words, The Alpha-2 Receptor Is Holding Your Fat Hostage & Refusing To Let Go!
As you can see in the picture (below), the Alpha-2 receptor is abundant in abdominals and love handles - precisely where you don't want it to be! It's the technical term for "trouble spots".
When the Alpha-2 receptor is activated, these areas are in "lock-down" - unable to burn fat and storing it like a bear preparing for hibernation...A key compound in OxyElite Pro has been suggested to help block the Alpha-2 receptor in animal and human tissue.*"

ترجمه سایت کمپانی قسمت ترکیبات و توضیح علمی
نحوه عملکرد
Bauhinia purpurea که L. [برگ و غلاف (برای Bauhiniastatins 1-4 استاندارد)]
Bauhinia L. purpurea که بسیار هیجان انگیز است زیرا در مدلهای حیوانی بالغ سالم، از آن شده است پیشنهاد شده است برای افزایش هورمون تیروئید T4 در عین حال افزایش هورمون تیروئید T3 شگفت آور 83٪ (21)!
و، افزایش سطح هورمون تیروئید اعتقاد بر این است برای افزایش اثرات تجزیه چربی به دست آمده از تحریک آدرنرژیک در سلول های چربی (33). این امر منجر به این باور است که Bauhinia purpurea که L. است به احتمال زیاد در حال افزایش تبدیل محیطی T4 به T3 هورمون تیروئید .... و ما می خواهید T3 تر!
Bacopa monnieri (برگ)
مشابه به Bauhinia purpurea که L.، Bacopa monnieri، در یک مدل حیوانی، نیز به طور طبیعی تولید از هورمون thryoid T4 در مقایسه با زمانی که به گروه شاهد (23) ترویج. در این مورد، نویسندگان به این نتیجه رسیدند که Bacopa monnieri می تواند کمک به افزایش آزاد شدن هورمون تیروئید T4.
در حال حاضر، این است که قطعا جالب توجه است، زیرا آنچه آزمایشگاه USP انجام داده است شامل یک عنصر است که انتشار T4 را افزایش می دهد، و یکی دیگر از عنصر () که تبدیل T4 به T3 را افزایش می دهد. بنابراین این ممکن است در واقع به طور چشمگیری ramping تا آزاد شدن هورمون تیروئید T3 به بدن خود، که قطعا نشان دهنده گرمای شدید مردم از فرمول OxyELITE طرفدار احساس.
گل شمعدانی [ساقه] (استخراج شده برای 1،3 Dimethylamylamine)
برای قرن ها به عنوان یک افزودنی غذایی مورد استفاده قرار می گیرد، گل شمعدانی حاوی یک جزء قدرتمند شناخته شده به عنوان 1،3 Dimethylamylamine. 1،3 Dimethylamylamine در داخل عمل به عنوان یک محرک فوق العاده است که شبیه بدن شما فرستاده شیمیایی خود، اپی نفرین ... همچنین به عنوان شناخته شده هورمن قسمت مرکز غده فوق کلیه که بالا برندهء خون و فشارخون است.
کنگر Oligophyllum (عصاره گیاه مجموع)
آزمایشگاه USP در عین حال یکی دیگر از عصاره گیاه بسیار منحصر به فرد و هیجان انگیز است که در مدل های حیوانی، کمک کرد تا حد زیادی کاهش افزایش وزن بدن و توده چربی، در حالی که به طور خاص هدف قرار دادن توده چربی زیر جلدی بیش از توده چربی احشایی است.
زیر جلدی ... احشایی .... چه؟ من توضیح دهید. بدن شما در واقع دارای دو نوع چربی است. اولین چربی زیر جلدی است که چربی را پوشش می دهد که ماهیچه های خود را می کند و شما نگاه صاف، نرم و گوشتالو است. این چربی که ما می خواهیم به خلاص شدن از شر است.
توده چربی احشایی چربی است که encases و محافظت از اندام شما است. و در حالی که از دست دادن توده چربی احشایی است که قطعا سالم برای افراد چاق، آن را نمی خواهید در نتیجه یک بسته شش لاغر. و متاسفانه، اغلب شرکت ها عبارتند از مواد تشکیل دهنده است که تمایز میان توده چربی زیر جلدی و احشایی را ندارد. اما آزمایشگاه USP توجه بسیار دقیق به مواد انتخاب شده برای OxyELITE نرم افزار برای اطمینان حاصل شود که شما در حال از دست دادن نوع راست چربی دقیقا در مناطقی که شما می خواهید پرداخت می شود.
خوب، به کنگر Oligophyllum! این عصاره نیز پیشنهاد را به یک اثر هم افزایی قدرتمند با کافئین و به طور بالقوه تولید با اثر lypolitic که به مراتب بیشتر است. در واقع، هنگامی که از کنگر Oligophyllum و کافئین ترکیب شد، قدرت در مقایسه با زمانی که به اثرات کنگر Oligophyllum را به تنهایی تقریبا 10 برابر بیشتر بود!
كافئين
آخرین عنصر در OxyELITE طرفدار USP آزمایشگاه، کافئین است. در حال حاضر، همه ما می دانیم که هر شرکت شامل کافئین در فرمول خود. پس از همه، کافئین شناخته شده برای توانایی افزایش مصرف انرژی در حال استراحت، شکستن چربی بدن، و اکسیداسیون چربی (6-8). کافئین نیز شناخته شده است برای افزایش هوشیاری ذهنی، تمرکز، احساس انرژی و سرخوشی (9-10). خوب، درست است!
اما آزمایشگاه USP شامل کافئین برای یک هدف بسیار خاص همانطور که در بالا ذکر شد. کافئین دارای اثر هم افزایی قدرتمند با مواد دیگر در فرمول OxyELITE طرفدار ... به طور خاص Oligophyllum کنگر!

----------------------------------------------

در صورت عدم آشنایی با این دست محصولات جهت مشاوره و انتخاب مکمل مناسب و متناسب از
مشاوره رایگان ما بهره ببرید


ساعات ۹ صبح تا ۶ عصر
02155782747
بعد از ساعات اداری
09352679220 سنایی

09358660455 تقی پور
اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : حامد احمدی
  • آدرس : تهران
  • استان : سایر
  • تلفن : 02155782747
  • ایمیل : ahmadi2000d@yahoo.com
  • قیمت :
  • تعداد بازدید : 1288

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .