نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری و مرکز تلفن

این آگهی منقضی شده است .
نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری و مرکز تلفن
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .
ارائه دهنده خدمات شبکه(نصب و راه اندازی از پایه تا پیشرفته، عیب یابی )، مرکز تلفنVOIP(انتقال صدا از بستر اینترنت) ، سانترال ، فروش تجهیزات کامپیوتر ، شبکه و VOIP از قبیل مرکز تلفن های آماده YeastarIP PBX ,Hanlong Gateway,کارتهای دیجیتال و آنالوگ sangoma & openvox,گیت وی های sangoma,تلفن های تحت شبکه escene و Grand stream

مزایای سرور Elastix در برابر سانترال:
1. این سرویس مرکز تلفنی جامع و کامل میباشد.
2. نداشتن محدودیت در تعداد داخلی ها.
3. مدیریت و ارتباط نزدیک از راه دور
4. بدون نیاز به دستگاه فکس میتوانید ارسال و دریافت فکس داشته باشید و با ارسال همه فکس های ارسالی و دریافتی به ایمیلتان هرگز هیچ یک از اطلاعات خود را از دست نمیدهید و صرفه جویی در مصرف کاغذ و برق نیز در برنامه کاریتان قرار خواهد گرفت.
5. دیگر مشکلات کابل کشی تلفن را نخواهید داشت فقط کافیست سیستم را وارد شبکه داخلی خود کرده تا مرکز تماسی بی نقص و همیشه فعال داشته باشید.
6. با این سرویس در صورت تمایل میتوانید سرویس SMS خود را با هر شماره ای که میخواهید راه اندازی کنید و بدون درمیان بودن واسطه کاربری دیگری شما خودتان admin ، Panel کاربری پیام هایتان خواهید بود.
7. شما میتوانید با همان تلفن های قبلی خود تماس هایتان را پاخگو باشید و یا در صورت داشتن کار اپراتوری با نصب Soft Phone ها بدون داشتن کمترین هزینه ای بر روی گوشی های همراه خود و یا سیستم های خود استفاده نمایید و یا برای داشتن همه مزایای یک مرکز بر روی تلفن خود و کاربردی راحتر و سریعتر میتوانید از IP Phoneها استفاده نمایید.
8. به جهت ضبط مکالماتتان دیگر نیازی به پرداخت هزینه ای اضافی به جهت خریداری سیستم و یا ماژولی جدا از سرور مانند آنچه که در سانترال انجام میدادید نیست.
9. با داشتن سیستم مانیتورینگ منحصر به فرد این سرویس، هیچ حادثه و اتفاق و تماسی از نظر شما پنهان نخواهد ماند و مانند سانترال برای مانیتورینگ تماس ها مجبور به تهیه CTI با هزینه ای گزاف نیستید.
10. شما میتوانید تماسهایتان را در هر شرایطی به خوبی مدیریت نمایید این امکان با داشتن صف انتظار سرویسی که در سانترال ممکن نمیباشد برای شما ممکن میشود و مراجعین در نهایت رضایت از رسیدگی و پاسخگویی به تماس هایشان به سر خواهند برد.
11. بدون داشتن ویدئو پروژکتور و اسباب و لوازم اضافی میتوانید کنفرانس تصویری و یا صوتی با کیفت HD داشته باشید .
12. قابلیت تعداد ضبط مکالمات همزمان بیشتر
13. دیگر دردسر های فیلتر های حذف نویز قدیمی را نخواهید داشت.
14. مدیریت و کابری بسیار ساده تر و آسانتر
15. ارتباط کاملا ملموس با سخت افزار از طریق نرم افزار مربوطه.
16. در همه مقیاس ها با هزینه ای بسیار ناچیز میتوانید صاحب مرکز تلفنی بی نظیر شوید.
17. ارتباط بین شعبات دفاتر شما دیگر برایتان به هیچ وجه هزینه ای در بر نخواهد داشت.
18. با داشتن این سرویس انجام هر کاری بر روی بستر اینترنت برای شما امکان پذیر میشود.
19. شما فقط با یکبار هزینه نصب و راه اندازی سرویس همیشه و در هر جا میتوانید مرکز تلفن خود را داشته باشید. در صورت نقل مکان و جابجایی و حتی در زمانی که در محل کار خود حضور ندارید درصورت اتصال گوشی شما به شبکه اینترنت میتوانید با نصب Soft Phone بر روی تلفن همراه خود هیچ یک از تماس هایتان از دست ندهید.
20. شما میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای تماس های خود را بر روی شماره دیگر در حالت دایورت داشته باشید.
21. شما میتوانید تماس های ورودی خود را به مکان دلخواه خود Route کنید و یا در برابر گرفتن شماره ای مخصوص از خارج از شبکه عملی خاص در برابر تماس گیرنده اجرا شود.(مثلا اگر کسی با شماره 88923455تماس گرفت به سامانه پشتیبانی وصل شود و اگر کسی با شماره 88923478تماس کرفت به سامانه فروش وصل شود و یا به گونه ای دیگر میتوانید این تعریف را داشته باشید که اگر با ID Caller خاصی(تعریف شده توسط شما) با شما تماس گرفت به مکان و یا عملی خاص هدایت شود.
22. دسترسی از همه جا به این مرکز و بازبینی سلامت کار سرویس و مانیتورینگ کلیه مجموعه مرکز تلفن خود از طریق وب.
23. شما با این سرویس دیگر هرگز نگران هزینه تماس های خود و قبض تلفن خود نخواهید بود چون این شما خواهید بود که تعیین میکنید تلفن ها و تماس های شما چه مقدار هزینه برای شما در بر داشته باشند این مزیت از طریق دادن و یا ندادن اجازه دسترسی به کاربران مختلف و نیز با قابلیت Billing این سرویس ممکن خواهد بود.
24. با سرویس Back Up این سیستم هرگز نگران از دست رفتن اطلاعات سرور خود نخواهید بود و با دیگر امکانات چشمگیری که این سیستم دیجیتال برایتان محیا میکند دیگر حاضر به استفاده از هیچ سیستم مرکز تلفن آنالوگی نخواهید بود.


, آموزش , نرم افزار , اجرا , آموزش نرم افزار , دوره های آموزش , دوره های آموزشی , آموزشگاه , طراحي , کلاس آموزشي , نظارت , مرطوب کننده , موتورخانه , ضد آب , آموزش نرم افزار etap , مهندسی تاسیسات الکتریکی , نرم افزار طراحي برق , دوره هاي آموزش مجازي , طراحی تاسیسات الکتریکی , طراحی تاسیسات برقی , آموزش مدلسازی , تاسیسات الکتریکی , نرم افزار ETAP , مهندسی روشنایی , طراحی پست , تاسيسات , نرم افزار هاي مهندسي , سيستم هاي حفاظتي , نرم افزار dialux , آموزش عالي آزاد , نرم افزارهاي مهندسي , موسسه آموزش مهندسي , آموزش آرشيو اسناد , نگهداري , صنعت نفت و گاز , نرم افزار PDMS , طراحی خطوط انتقال , آموزش نرم افزار PDMS , طراحی خطوط انتقال انرژی , طراحي مبدل , طراحي مخازن نگهداري , طراحي ومحاسبات پمپ ها , آموزش pipenet , مهندسي فرآيند , طراحي شبکه فلر , طراحی خطوط انتقال نیرو , طراحی فرآیند , آموزش material , piping , پايپينگ , آموزش پايپينگ , آموزش PIPING , دوره PIPING , کلاس پايپينگ , کلاس PDMS , کلاس Piping , جزوه پايپينگ , دوره هاي ن , ضد آفتاب اون , کرم ضد آفتاب ,

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : مبنا افزار داتیس
  • آدرس : تهران - تهرانپارس
  • استان : سایر
  • تلفن : 09107782024-77714799
  • ایمیل : ism_voip@yahoo.com
  • قیمت :
  • تعداد بازدید : 1375

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .