تختخواب هوشمند ضدزلزله

این آگهی منقضی شده است .
تختخواب هوشمند ضدزلزله
درباره این آگهی بیشتر بخوانید :
این آگهی منقضی شده است .
شرکت سازه سازان ایمن خواب هوشمند طراح و تولید کننده انحصاری تختخوابهای هوشمند ضد زلزله در ایران و جهان می باشد . تختخواب هوشمند ضد زلزله با هدف جلوگیری از تلفات انسانی ناشی از زمین لرزه در هنگام خواب و استراحت ( زمانی که انسان توانایی انجام هیچ عکس العملی را در هنگام زلزله ندارد ) اختراع و به تولید رسیده است. این اختراع بعد از زلزله دلخراش بم که اکثر هموطنان عزیز بمی در خواب در بستر خود جان باختند و زیر آوار ماندند توسط مهندس علیرضا طحان طراحی و ثبت اختراع گردید و هم اکنون در کارخانه ای واقع در شهرک صنعتی اشتهارد - کرج به تولید رسیده است
این تختخوابهای هوشمند که به عنوان طرح دوم کشور از طرف وزارت صنعت معدن و تجارت معرفی شده است ، به محض وقوع خفیفترین زمین لرزه در حد 5 /3 ریشتر به بالا با بستن هوشمندانه باله های محافظش مانع از ریزش آوار و پرتاب اجسام بر روی شخص یا اشخاص خوابیده در تختخواب می گردد . عملکرد این سامانه کاملا هوشمند است و به برق شهر به طور مستقیم نیاز ندارد و در هنگام قطع برق تا چند روز به کار خود ادامه می دهد . این اختراع در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی ایران به شماره ثبت اختراع 29884 به ثبت رسیده است و تمام مدل ها و طرحهای آن(2نفره-یکنفره و کودک) دارای ثبت علامت تجاری میباشد .
شرکت سازه سازان ایمن خواب هوشمند این محصول را در هلال احمر ، در همایش تخصصی مدیریت بحران زلزله مورد تست آوار در محیط واقعی قرار داد و بعد از محاسبات به عمل آمده از سوی شرکت کنندگان همایش ، توان تحمل 9 تن آوار به صورت ضربه مستقیم برای این تختخواب هوشمند تایید شد . این تست آوار در محیط نرم افزاری توسط شرکت مهندسین سازه میلاد نیز انجام گرفت و محاسبات علمی بدست آمده موید تحمل 9 تن آوار در محیط واقعی بوده است .
کلیه محصولات تولیدی شرکت سازه سازان ایمن خواب هوشمند تحت پوشش بیمه ایران و داری ایران کد محصول میباشد
این شرکت مفتخر است که با اشتغال جوانان متخصص و توانای ایرانی در صحنه تولید ، سهم کوچکی در اشتغال زایی و رونق تولید و صنعت کشور عزیزمان ایران داشته باشد و با تلفیق حرفه ها و صنعتهایی گوناگونی چون مهندسی مکانیک ، الکترونیک ، عمران و سازه – صنعت تراشکاری و فرز کاری - نجاری – رویه کوبی – جوشکاری – رنگ الکترواستاتیک و... به انجام ابن مهم همت گمارده است .

نمایشگاه و دفتر فروش استان فارس : شیراز – خیابان وصال جنوبی – نبش کوچه 6 تلفن : 2340121 – 2304106
جهت اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی کارخانه : www.takhthooshmand.com مراجعه نمایید .
از شهرستانهای استان فارس نمایندگی فعال می پذیریم .

اطلاعات آگهی

این آگهی منقضی شده است ...
  • ثبت کننده : تختخواب هوشمند
  • آدرس :
  • استان : سایر
  • تلفن : 07112340121
  • ایمیل : nigc-2013@yahoo.com
  • قیمت :
  • تعداد بازدید : 1380

نظر شما در مورد این آگهی چیست ؟

برای ثبت نظر میبایست در ورسایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید .